Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki nem szedhet szájon át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem szedhet szájon át hormonális fogamzásgátlót, nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

És nem a gumira gondolok.

És nem is szültem még.


márc. 17. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hormon mentes spirál.
márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a spirál az ami megbízható védelmet tud biztosítani vagy a pharmatex (v. más hüvelyzselé) ÉS pesszárium együttes használata (bár szó se róla, az ért az utóbbi kicsit macerás).
márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hormonmentes gyógyszer+ megszakítás
márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem létezik hormonmentes gyógyszer, ne terjessz baromságot!
márc. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. Ahhoz képest 19 éve használom védekezésre.

A te tudatlanságodról én nem tehetek, tájékozódj, keress rá. Létezik. Ne terjessz valótlanságot és ne vádaskodj ok nélkül.

márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hormonmentes spirálból melyiket használjátok?


Milyen az a hormonmentes gyógyszer? Meg mellé minek megszakítás?

márc. 18. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:

6. Az internet a barátod, te is rá tudsz keresni a hormonmentes gyógyszerre ha érdekel. Pharmatex a neve. Megszakítással azért kombináljuk mert egy vedekezési mód sem 100% önmagában, se a gumi( elszakadhat), se a hormonos cuccok( veszthetnek a hatékonyságukból és macerás mindenre figyelni, pl gyógyszerek mellette, hányás, hasmenés, akár el is lehet felejteni bevenni, plusz hormonos, ami nem tesz jót a szervezetnek. A spirál pl elmozdulhat, vagy ha rosszul teszik fel, amellett is teherbe lehet esni. Anyám pl így járt.)

Szóval semmiképp nem akarok hibaszázalékot hagyni, mert nem akarok gyereket soha, se én, se a férjem, ezért a gyógyszert támogatva megszakítással is csökkentjük a nem kívánt terhesség kockázatát. Semmi kedvem esemény utáni tablettáért, meg abortuszra rohangálni.

márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez nem gyógyszer. Simán egy hüvelyben ható, gyakorlatilag spermicid gél.

A megszakítás pedig önmagában elég, ha valóban megszakítás és aznap még nem volt magömlés, hogy a húgycsőből fel tudjon még venni spermiumot.



Egyébként a pharmatexet is sok minden gátolja pl. Szappannal megmosott pénisz vagy hüvelybemenet, kéz.. Ezek mind gyengítik a hatását.

Egyebek mellett, ha időben kihúzza, akkor felesleges is. Persze, ha valaki nem biztos a dolgában, az inkább ne szakítson meg, hanem használjon gumit, vagy pedig terméketlen időszakban szeretkezzen.

A pharmatexnek pedig az lenne a lényege, hogy beleélvezhetnek az emberek, mert véd.


Az előváladékot nyugodtan nézzétek meg egy mikroszkóppal, nem lesz benne hímivarsejt. Max, ha volt előtte magömlés.

márc. 18. 18:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy miért nem olvasod el a természetes fogamzásszabályzás könyvet? Mindenre választ kapnál, hogy hogy működik az emberi szervezet és mikor lehet teherbe esni és mikor nem.
márc. 18. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:

8. Baromi szánalmas vagy ezzel az undorító stílussal.

Hormonmentes fogamzásgátló gyógyszer, még a reklámjában is így szerepel. Mert mi lenne ha nem gyógyszer? Kaja? Ital? Könyv? Újság? Műszaki cikk? Nem vagy normális. Attól hogy nem hormonos tabletta, attól még gyógyszer. Nem mellesteg tabletta formátumban is van ( bár én nem azt használom)

1000% Nem vagyok meddő te gyökér, mivel voltam már terhes, mert volt amikor nem használtam.

Persze hogy nincs gyerek, mivel védekezünk.

Elmebeteg vagy, nem kicsit, és itt most minden valóban meddő nőt ócsárolsz, nem engem. Ügyes vagy.

márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!