Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
A barátommal a mai nap este voltunk együtt és többszöri ellenőrzés után sem vettük észre időben hogy egy kicsit kiszakadt az óvszer. Még nem ment el viszont előváladék jött és tudom hogy az is tartalmazhat spermiumot. Jelenleg menstruáció kezdete után a 15. napon vagyok. Holnap elmegyünk mindenképp nőgyógyászhoz ha szükséges esemény utáni tablettát feliratni de addig is nagyon aggódom. Történt már valakivel hasonló? Ha igen mit csináltatok, mi lett a vége?

ápr. 4. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előváladék is tartalmazhat ezt jól tudod, de nem akkora koncentrációban.

Minimális az esély de okoskodás helyett, bízd a nőgyógyászra a döntést!

ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Sokan rávágják, hogy akkor már tuti terhes leszel de amúgy nem. Nem annyira könnyű a teherbe esés. Van akinél rögtön összejön, de sokaknál hosszú próbálkozás után csak. Én is többször belementem már barátnőmbe és mégse terhes. Mindketten rendben vagyunk biológiailag.
ápr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
50/50
ápr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem ment el, akkor egy szakadt óvszerrel csak az előváladéktól nagyon minimális az esély, mert eleve az előváladék csak ritkán tartalmaz életképes spermiumot, pláne nem annyit, ami elég a terhességhez. Általában csak akkor van az előváladékban spermium, ha előtte nem sokkal történt magömlés és az előző maradékát mossa ki az előváladék.

Az, hogy a 15. napon vagy nem szerencsés, mert kb most lehet az ovuláció, de ettől még nem feltétlen gondolom muszájnak az esemény utánit, majd a nődoki megmondja.

Egyébként tényleg nem olyan könnyű azért teherbe esni, még akik ténylegesen próbálkoznak, nekik is 2-3 hónap szokott lenni, mire összejön, és ugye az akkor mindenféle védekezés nélkül beleélvezéssel megy.

ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azóta a nőgyőgyásszal megebeszéltek alapján kaptam egy rigesoft nevű tablettát, remélhetőleg ez hatásos ha mégis lenne bármi probléma
ápr. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!