Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora esélye lehet a terhess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélye lehet a terhességnek?

Figyelt kérdés
Egy hete hagytam el az Azaliát, előtte pár napig épphogy a +12 órát megtartva szedtem be, elfelejtettem. A levélből még 2 heti adag vissza van, de ezt bármikor abba lehet hagyni, mert folyamatosan szedős. 4. napra jött a megvonásos vérzés ami elég erős volt egy napig, de előtte többször és alatta is már védekezés nélkül voltunk együtt. Éjjel derült ki hogy vérzek szex közben, amúgy nem szoktunk akkor együtt lenni, nem is tudtam hogy megjött. Türelmetlen vagyok, azért kérdezem, tudom tesztelni kell és fogok is. Nem sok esély van ugye? Ennyi idővel a tabletta elhagyása után még nem lehet ovuláció és ha lett is volna valami, a vérzés miatt nem tud beágyazódni...

2023. júl. 23. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amint abbahagyod a gyógyszert és nem kezded folytatni a szünet után a következő levelet van esély a terhességre. Ha idő előtt hagyod abba ugyanez a helyzet. Főleg ha el is mentek benned.
2023. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy abbahagytad, napról-napra nőtt az esély a terhességre. Nem véletlenül kell folyamatosan szedni és nem havi 1 tabletta, aztán 1 hónapig védve vagy.


Namost, azon felül, hogy úgy veszem le, többször is együtt voltatok utána védekezés nélkül, 4 nappal később is, mikor már véreztél is, nem is szedted végig a levelet, és az utolsó párat is össze vissza szedted be.. Hát, gondolkozhattok neveken..


De miért kell amúgy ilyen hülyének lenni? Ha már nem szeded, legalább gumi, vagy valami..


Szerencséd lesz, ha megúsztad. Mindenképp tesztelj majd.

2023. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem megúszni szeretném hanem szeretnék babát. Folyamatosan teszünk azért, hogy összejöjjön. Azóta húz az alhasam mintha megjönne, de neg volt 2 teszt is.
2023. júl. 26. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja hogy babát szeretnétek.

Akkor azért szoktak javasolni gyógyszer után egy két hónap szünetet. Bár elméletileg ha gyógyszer szedés közben leszel terhes sem lesz baja a magzatnak. :)

Viszont ha sokáig szedted nem biztos hogy olyan hipp-hopp össze fog jönni. Türelem. 😊

2023. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél évig szedtem, az nem tudom mennyire hosszúnak számít. Ami tényleg furcsa volt, hogy a vérzés ami megjött olyan rendes menstruációs volt, élénk, nagy mennyiségű de csak másfél napig, nem olyan mint a tabletta alatt. Utána is napi rendszerességgel történnek az események és az alhasi érzés semmit se változott. Azaliát folyamatosan kell szedni és volt hogy 21, volt hogy 18 napig véreztem, azért is csökkent a végén az akaraterő, hogy bevegyem. Nem szerettem a tablettát. Ja és a neve meg van :)
2023. júl. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!