Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha spermás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha spermás kézzel mentem el wc-re?

Figyelt kérdés
A barátommal eddig csak pettingeltünk és ilyenek, de tegnap spermás lett a kezem, letöröltem zsepibe, de utána nagyon kellett wc-re mennem és hát nem mostam meg a kezem, úgy értem lentre hogy kitöröljem és csak sajnos utána jutott eszembe, hogy előbb szappanos vízzel kezet kellett volna mosnom. Tudom, felelőtlenség, miért nem figyelünk jobban, miétt csináljuk akkor stb. De lehetek terhes szerintetek? Vegyek esemény utáni tabit?
ápr. 12. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Tehát ket réteg wc papíron és kéz törlés után terhes vagy e?
ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

NEM!

Akkor sem lennél az ha kívülről rádöntenének egy vödörnyit. A spermiumsejt nem alattomos hosszútávkúszó, nem fog kívülről felkúszni sehova nyugi.

ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem!
ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Babavárót vegyétek felfele!
ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
"úgy értem lentre hogy kitöröljem" Eleve kérdöjeles, hogy mit töröltél ki?:-) (Nyugi! De tényleg gondolkozhatnál is.)
ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mem lehetsz
ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!