Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom spermás kézzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom spermás kézzel csak simogatott ott lenn, de nem nyult fel terhes lehetek a menszeszem után 4 nappal ami akkor nem jött meg mert késik? ( még most sem jött meg. Szerintetek az miért késik? ) köszönöm mindenki válaszát elöre

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A barátod mi a f@szé simogat g*cis kézzel?

Csinálj egy terhességi tesztet!

2011. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem a pasiddal meg a ge*ivel kéne még foglalkoznod,hanem a fogalmazásoddal:S

Amúgy meg,csinálj tesztet!!

2011. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha spermás kézzel simogat,attól terhes lehetsz.Az ovulációd viszont későbbre tehető ezért nem valószínű,hogy terhes lettél.Üsd be a google-ba,hogy ovuláció kalkulátor.
2011. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam 580ft 1 teszt 3nap után kimutatja a terhességet.
2011. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nos, az elsö kettönek azt üzenem, hogy kimaradt ott egy ?-jel. Ha már a fogalmazásnál tartunk egy nyelvész a ti irásotokra azt mondaná,hogy stílustörés. Szóval, beszélgethetünk, hogy ki hogyan is beszél.


az utolsónak nagyon köszönöm a választ.

2011. jan. 29. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:

2.vok:)

Hát...nálam nem maradt ki egy ?jel:)

Én úgy írtam,ahogy gondoltam:D

2011. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 :D:D ***** válasza:
termszetesen lehetsz.olvastam egy felvilagosito konyvbe.szoval szivas:)
2011. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

persze, hogy lehetnék akkor ha van még egészséges petesejt. de mivel akkor már 4napja meg kellett volna jönni és még a hülvelyen közelébe sem ért .. és rendben van az, hogy mozog a sperma.


nem nagy rá a valószinüség. ..........

2011. jan. 29. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod te ezt... nem értem akkor miért parázol? Sokkal okosabb vagy mint az ittlévő agyalágyultak, akik csak jól be akarnak paráztatni. Nem nyult fel azt írtad, tehát kizárt, tök mindegy hogy volt-e ovulációd, vagy nem.

A késés millió ok miatt késhet. Nekem előfordul hogy egy egész hónap kimarad. Ha nagyon aggódsz akkor teszt, de tök felesleges.

2011. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen okos vagy, akkor miért kérdezed?
2011. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!