Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy átlagos pénisz milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pénisz milyen vastag? Nekem 3,5cm és lecsúszik róla az óvszer, mert nem feszül meg! Kérlek mondjatok valami kisebb fajta gumit!

Figyelt kérdés
16 leszek...
2009. jan. 5. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Bár én lány vagyok,de azért hátha segíthetek.AAmúgy az óvszer méretétől,fajtájától is függ hogy lecsúszik e.Én úgy vettem észre,hogy a Durex az kisebb.Próbáld ki,vagy esetleg kérj segítséget a boltban/gyógyszertárban.
2009. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Ez most hogy van? Mert én nem értem, körül-mértem mérőszalaggal a péniszem, és 11 cm. Akkor az most nem a vastagasága? Ha nem azt hogy kell megmérni? Bocs, hogy visszakérdezek, de nem értem. F/14


Am szerintem a gyógyszertárba ha bemész, és elmondod, hogy neked milyenre és mekkorára van szükséged, akkor tudnak segítséget nyújtani.

2009. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
A 11 cm valószínűleg a kerülete,a 3,5 pedig az átmérője lehet!A Durex szerintem pont a nagyobb fajta (52-56mm) kategóriába tartozik,szerintem a lifestyles az elég pici,legalábbis nekünk nem ment rá...De a dobozra rá szokott lenni írva,vagy az interneten is utánanézhetsz...
2009. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárba tuti nem megyek be!!! (kicsit égő sztem) :-))) amúgy most koömolyan egy átlagos pénisz 5cm vastag??? :O
2009. jan. 6. 14:54
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

egy átlagos pénisz kb 4 centi vastag.

a masculan kicsit szűkebb, válaszd azt.

2009. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Fura nekem se számít hosszúnak se vastagnak,de azé soha nem csúszik le róla.

Nemkem olyan 3,7cm a vastagsága.

2009. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
24%

De most akkor ha 11cm az átmérője akkor mennyi a vastagsága?

Mert abszolut nem értem hogy hogy kell kiszámolni

2009. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
3%
Egyszerű gyerekek:D Látszik, a matek nem az erősségetek.:D A farkatok hosszúságát elosztjátok 3,14-el, és megvan a kerülete:D Ennyíí
2009. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

"Egyszerű gyerekek:D Látszik, a matek nem az erősségetek.:D A farkatok hosszúságát elosztjátok 3,14-el, és megvan a kerülete:D Ennyíí"


????????? Számolni, és írni sem tudsz...


A farok kerületét kell elosztani 3,14-el, és megkapja az ember az átmérőjét.

2009. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
az enyem kerulete 16.7cm hat nem tudom mi szamit vastagnak de engem a durex is elegge szorit
2010. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!