Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ekkora méretre mekkora és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora méretre mekkora és milyen óvszer kell?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, ebből adódóan totál járatlan a témában. Hamarosan elveszítem a szűzességem, de nem tudom, hogy milyen méretű óvszer kell a péniszemre. Úgy meg nem szeretném, hogy besétálok a gyógyszertárba és elmondom az eladónak, hogy kéremszépen ekkora meg akkora, mit ajánl?


Szóval a hímvesszőm hosszúsága 18,5, vastagsága pedig ~5,5 cm. Milyen méretű óvszert vásároljak?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 25. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárba?:D Menj inkább a DM-ne, Tescoba, Auchanba...
2011. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koldus ***** válasza:
97%

Gyógyszertárba. Aztán Te is úgy jársz, mint Bodrogi a kabaréban.

"Van kotonunk?" xD

2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Gyógyszertárban is lehet egyébként kapni (ezt az okoskodóknak mondom).

Egyébként ha nincs extrém, nagy vagy extrém kicsi méreted (márpedig nincs a számokból ítélve), akkor gyakorlatilag bármilyen forgalomban lévő óvszer megfelelő.

Azok közül, amiket ismerek a Lifestyles a legnagyobb ("legbővebb"), a Durex a közepes és a Masculan a legszűkebb. A többit nem próbáltam.

De amúgy a dobozukon rajta van az átmérő. A hossza meg mindegyiknek bőven több, mint 20 cm, azzal nem lehet gond.

2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden drogériában kapni nagyméretűt. De nem biztos, hogy szükség lesz rá, próbáld ki a simát is.
2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, az, hogy szűz vagy, a hülyeségre nem mentség. :D


1.) Komolyan egyszer nem voltál mondjuk szupermarketben az életben? Bárhol lehet gumit kapni, ez már nem a 70-es évek, hogy gyógyszertárba kelljen járkálni.


2.) Továbbra sincsenek gumi méretek a legtöbb óvszernél (gondolom feljött azért 100 ilyen kérdés mielőtt kiírtad ezt). Bemész a boltba és veszel egy durex-et, lifestylest v. akármit, és kész.

2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koldus ***** válasza:
100%

20:35


Én konkrétan egy szóval nem mondtam, hogy gyógyszertárba nem lehet kapni gumit...

2011. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

@20:35

Láttál már óvszeres dobozt? Minden van méret. És általában nem hazudik.

2011. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
38%
sztem a legjobb neked a kukás zsák és a befőttes gumi párosítás lenne...
2011. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

ma 20:35!


Én se mondtam, hogy nem lehet gyógyszertárban kapni... De ki az a hülye, aki a mai világban a gyógyszertárban vesz kotont?:D

2011. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Húú, hát már nem azért, de az 5,5 cm átmérő az igencsak nagy... Vagy ha kerületre gondolsz, akkor elég a normál méret..

Nézegesd végig a Tescoban az összes óvszert és a közepes és nagyobb méretből vegyél 1-et 2-t. A puding próbája az evés...

2011. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!