Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HA a tablettamentes héten nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a tablettamentes héten nem jön meg a menstruáció akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Yasminelle-t szedek, dec 8-án kezdtem el... 21 napig szedtem most vagyok a 8 napos szünetben és ezmár a 4-dik nap és még nem jött meg.... terhességet kizárnám mert egyszer sem ment el bennem.... és ha nem jön meg a 8 nap után sem? ugyanugy kezdjem el a teblettát szedni?

Köszönöm a segitséget! (16)


2009. jan. 6. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Még csak a 4. nap van. Elképzelhető, hogy csak 5-6-7. napon jön meg az elején. Ne idegeskedj ezen. A doki nem mondott semmit, amikor odaadta a gyógyszert? Nekem azt mondta, hogyha az első szünetben nem jönne meg, akkor szedjem tovább rendesen a gyógyszert újra. Ha viszont a második szünetben sem jönne meg, akkor menjek vissza.
2009. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én gyógyszerem tájékoztatóján is rajtavan, hogy ha nem jönne meg az első szünetben, akkor szedjem tovább, és ha a második szünetben sem, akkor menjek orvoshoz!De nyugi, még csak a 4. napon vagy! Nekem volt olyan, hogy a 6. napon jött meg(másnap meg már el kellett kezdeni szedni a köv. levéllel)!
2009. jan. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mégsem jönne meg a menzi, mire el kellene kezdeni a következő levelet, én nem szedném tovább. Valami baj lehet, menj inkább orvoshoz, ha így alakul.
2009. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!