Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lifestyles terméktájékoztató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimalkoholista kérdése:

A lifestyles terméktájékoztatójában az áll, hogy "nem használható naponta több alkalommal" Ezt mennyire kell komolyan venni? Milyen problémánk származhat belőle, ha naponta többször szeretkezünk gumival?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mert gondolom veszít a rugalmasságából,az anyaga vékonyabb lett és már nem olyan biztonságos
2010. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló nem egy és ugyanazon termék napi többszöri használatáról van szó, hanem arról, hogy az adott termékből naponta lehetőleg csak egyet használjanak, mert a túlzott használat allergiás reakciókat idézhet elő és válthat ki.

Ez a tájékoztatóbeli pont csak elővigyázatosság, ha semmi szokatlant nem észleltek, nincs gátja a használatnak.

2010. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Egy darab óvszert nem használhatsz többször! Nem pedig naponta csak egyszer használhatsz :D

Remélem felfogtátok. Ahogy néztem elég nagy itt a sötétség.

2010. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

vááá, ezen jót röhögtem :)

Ez biztos kamu kérdés. :D

2010. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Eddig még senki sem adott helyes választ. Ez azért van, mert a kérdező nem írta le a teljes utasítást, ami így hangzik:


(Egy külön utasítás még ez előtt: "Az óvszert csak egyszer használjuk.")


"A Nonoxynol-9 síkosítóval ellátott óvszer csak hüvelyi közösülésre alkalmas, ezen kívül nem használható naponta több alkalommal."


Az "ezen kívül", azt jelenti, hogy hüvelyen kívül. Például orál során, ne alkalmazzuk többször, mert a síkosító nem éppen egészséges ha lenyeled.

2010. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem is válaszolnék konkrétan, a lényeg hogy életemben nem volt még olyan rossz szexuális élményem mint lifestyles óvszerrel... pár félét kipróbáltunk, nyilván bennem van a hiba, de egyáltalán nem jött be, így le is van a kérdésről a probléma! :)
2010. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

""A Nonoxynol-9 síkosítóval ellátott óvszer csak hüvelyi közösülésre alkalmas, ezen kívül nem használható naponta több alkalommal." "


Valószínálefg a síkosító miatt nem használható naponta többször. Mert olyan anyagot tartalmaz, ami káros lehet pl.


Jó nagy baromság, hogy az "ezen kívül" a "hüvelyin kívül":D:D

2010. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól van na! Néha még félreértem a magyar mellékmondat-viszonyokat. Nekem az tűnt logikusnak, de úgylátszik már megint túl naiv voltam...


Kicsit utánanéztem a Nonoxynol9-nek. Több helyen is azt írják hogy ez egy olyan spermaölő amitől könnyebben kapnak el fertőzést az ember, és megnöveli a szexuális úton terjedő betegségek elkapásának a valószínüségét. Sőt, azok a nők akik ezt használják, könnyebben felsértik a hüvelyük belső falát.


A WHO (egészségügyi világszervezet) szerint sűrűbben mint két nap, nem javasolt használni. Homoszexuálisoknak pedig egyáltalán nem szabad használni, annyira károsítja a beleket.


Ezenkívül azt is, hogy semmivel nem nyújt nagyobb védelmet mint az az óvszer amit úgy sikosítanak hogy nem adnak hozzá nonoxynol9-et.


Ezek után felmerül a kérdés, hogy akkor miért teszik bele a hüvelyi fogamzásgátlók 99%-ba?


[link]

[link]

[link]

2010. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13.30-as voltam... akkor lehet valóban nem hazudik a szervezetem. Én azért nem bírtam a lifesytles óvszereket (nem tudom pontosan melyikeket próbáltuk), mert utána folyamatos, iszonyatos égést éreztem, mintha csiszoló papírral szeretkeztem volna. Teljesen "véletlen" váltottunk óvszert, és ott már semmi probléma nem volt... kíváncsi lennék volt e még valakinek hasonló tünete ezzel.
2010. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az gondolta helyesen, aki úgy értette hogy naponta több darab óvszer használata, és nem pedig egy óvszer napi többszöri használatára vonatkozott a kérdés.

Egyébként vettem egy másik fajta lifestyles óvszert, amire az van írva, hogy spermaölőt nem tartalmaz, de anak a leírásában is szerepel ez, szóval szerintem mindegyik dobozba ugyan azt a papírt rakják bele! És igazán ráírhatnák, hogy most ez melyik fajtára vonatkozik!

2010. nov. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!