Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Engem zavar a gumi, ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem zavar a gumi, ennyi idősen írnak fel fogamzásgátló tablettát, ha anyummal megyek el orvoshoz? Én 15 éves vagyok, a barátom 16, már egy ideje együtt vagyunk, nem szeretnénk gyereket.

Figyelt kérdés
Egyébként mensimmel is vannak bajok, azzal is orvoshoz szeretnék menni, túlságosan görcsölök, van, hogy a felülés sem megy a mensim első napján:S Arra mit írnának fel??
2009. jan. 7. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Heló,

Tetszik az, hogy az anyukáddal akarsz elmenni orvoshoz és nem mindent a háta mögött csinálni :)! Persze felfognak írni, főleg, ha a mensiddel is bajok vannak, görcsölsz, erre is jó!

2009. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Én anyummal mindent megbeszélek! Egyébként milyen árban vannak??
2009. jan. 7. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Anyukád nélkül is felírják, de nem baj, ha ott van veled.

A fog.gátló a görcsökre is jó.

3000 körül vannak a legolcsóbbak. Közepes árkategória 5000 körül. A legdrágábbak 6-7000 felett (ezekből van a legtöbb). Ezek mind 3 havi adagra értendők.

2009. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és szerintetek meg érné?? elég sokat szeretkezünk, így a gumi elég drága és néha elég rossz, ha épp nincs nálunk, és nagyon kívánjuk egymást, de nem lehet. Legszívesebben éjjel nappal csinálnánk! Ha együtt vagyunk, napi min. 1 gumi, de 1x ott alvásnál, volt h 5 is... Így anyagilag nem túl okés:S Fog. gátló jobban megérné??
2009. jan. 7. 13:23
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, miért kellet lepontozni!!! Most íratok fogamzásgátlót és napok óta böngészem a betegtájékoztatókat és árlistákat. Valóban annyiba kerülnek. Aki nem hiszi, járjon utána! [link]

Nem tom, milyen árkategóriájú gumit használtok, de szerintem jobban jártok a fogamzásgátlóval. Több előnye is van és biztonságosabb a guminál a teherbeesés szempontjából.

2009. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Eleinte anyagilag jobban jártok, aztán majd úgy is csillapodni fog a vágy. Bár nem tudom, kéne-e 15 évesen fogamzásgátlót szedned... Szerintem még korai. Persze sokan szedik ennyi idősen.
2009. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem vagy eléggé kifejlődve (méhed, ilyenek) még a tabletta szedéséhez, én inkább 18 éves korod után ajánlanám. Persze, szex szempontjából ez a legjobb, a gumi elég szar találmány.
2009. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
36%
Figyi! Én ennyi idősen még legóztam
2009. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 17 évesen simán felírta kérdezés náélükül úgy hogy anyum nem jött velem(persze a bele egyezése az meg volt ,tudott a dologról)De jól gondold meg!Engem kicsit kikészített leszívta a az összes fizikai és lelki energiámat.Erre a menstruációs dologra nem tudom:S de a Nospa hatékony szokott lenni és ahoz nem kell recept de azért járj utána
2009. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
én 16évesen kezdtem szedni23 éves koromig, és a baba miatt hagytuk abba. Semmi bajom nem volt tőle, és jobb mint 1 terhesség meg abortusz, vagy esetleg esemény utáni.Az sokkal jobban tönkreteszi.
2009. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!