Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen változáson mehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változáson mehetek keresztül?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy Lindinette tabit írt fel a dokim, eddig nem szedtem fogamzás gátlót, most érzem azt, hogy bele tudnék vágni. :) Hízhatok tőle? A doki javasolta, mert az arcom is tele van pattikkal.. :SS :/ Kinek milyen tapasztalata van? A válaszokat köszi. ^^
2010. nov. 8. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az attól függ hány éves vagu
2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
vagy
2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17
2010. nov. 8. 23:10
 4/8 anonim válasza:
0%

én elégedett vagyok vele, szerintem neked is be fog vállni

24/F

2010. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 1 éve szedem, meg vagyok elégedve vele, semmi durva mellékhatást nem tapasztalok, nem is híztam! Remélem neked is beválik!

22/L

2010. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Remélem nem fogok hízni tőle. ^^ Köszi a válaszokat! ;)
2010. nov. 9. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hízás lett volna a legkevesebb, hozzáteszem olyan 2 kiló feljött amíg szedtem. De sokkal nagyobb probléma volt az állandó hüvelygomba és a libidócsökkenés. Neked hátha bejön.
2010. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is remélem. :) Köszi a válaszokat. ;) Legalább ha kijönne vmi szutyok rajtam is.. gyanakodhatok a tabira. ;) :SS
2010. nov. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!