Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzás gáló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzás gáló módszert ajánlotok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sajnos a fogamzásgátló tabletta nem jöhet szóba, a barátnőm még nem szeretne szedni ilyesmit (17 éves). Az óvszer kényelmetlen, a hüvelykúp pedíg elég veszélyes, mégis akkor mi lenne a leg jobb?
2010. nov. 10. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom, hogy a hüvelykúp miért veszélyes, de az óvszer azért elég biztonságos és ANNYIRA nem kényelmetlen - mi 20 éven keresztül igy védekeztünk, és nem volt vele semmi gondunk.
2010. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Kilőtted szerintem az összes jó megoldást.

Miért nem szeretné szedni?

Én 16 évesen szedtem először.

2010. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
én sem értem mi a baj a tabletával
2010. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
t
2010. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A kúpról sok olyan véleményt láttam hogy nem használt és terhes lett az illető, a fogamzásgátló pedíg azért gáz mert fél a mellékhatásoktól, meg a hormontartalmától, ráadásul a barátnőm szülei nem mennének vele iratni gyógyszert és úgy tudom h kell szülő 18 alatt. Úgytűnik marad a gumi ha nincs más megoldás.
2010. nov. 10. 19:23
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
ÉN MEG UGY TUDOM NEM KELL 18ALATT SZÜLÖ HOZZÁ ÉN IS 16 VOLTAM ÉS B.NÖMMEL EGYÜT MENTEM ÉS MEGVIZSGÁLT ÉS SZÁMOMRA A LEGMEGFELELÖBET ADTA....ÉS NEM KÉRDEZTE HOL AZ ANYUD CSAK HOGY RÉGOTA EGYÜTT VAGYOK E A PASIVAL..
2010. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
jol van, megpróbálom elküldeni akkor orvoshoz, köszi a válaszokat.
2010. nov. 10. 19:46
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
A mai fogamzásgátlókban már alig van hormon. Max megszépül a bőre tőle, szerintem más nem fog történni. Mondom, én 16 évesen szedtem először, és szülős sem kellett hozzá. Esetleg említse meg, hogy fél a mellékhatásoktól, a hormonoktól és minél alacsonyabb hormontartalmút szeretne kérni.
2010. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Húha feminista szagot érzek!


Mindjárt beszabadulnak és elkezdenek kiselőadást tartani a tabletta gonosz, ördögi, halálos és maradandó mellékhatásairól! Fusson ki merre lát!

2010. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok ahhoz hogy 16 évesen kezdted el szedni. Legalább ne reklámoznád.... Ne küldd sehova a barátnődet, hisz ő eldöntötte hogy nem akarja mérgezni magát tabikkal, ami teljesen érthető. Szóval ne küdd csak sehova. Azért mert más hülye, nem kell mindenkinek annak lenni.
2010. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!