Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzás gáló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzás gáló módszert ajánlotok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sajnos a fogamzásgátló tabletta nem jöhet szóba, a barátnőm még nem szeretne szedni ilyesmit (17 éves). Az óvszer kényelmetlen, a hüvelykúp pedíg elég veszélyes, mégis akkor mi lenne a leg jobb?
2010. nov. 10. 19:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%

20:40 Igazad van, az orvost is vascsővel vertem, hogy írja fel, mert egyébként ő is azt mondta, hogy takarodjak. Meg azóta 3x meghaltam miatta.

Gondoltam rá, hogy inkább kockáztassam-e, hogy terhes leszek, lehet hogy jobb lett volna pár abortusz?! Hát, most már késő :(

2010. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem értelek utolsó, a saját szervezeted úgy k.rod el ahogy akarod, de ne akarja már a barátja rábeszélni a kiscsajt a tablettára. Márpedig te pont ezt erölteted. Megyjegyzem én is szedtem tabit, 18 évesen. Ne légy nyugodt afelől, hogy ha abbahagyod nem lesz bajod miatta. Nekem lett bajom.

Az abortusszal meg ne jöjjünk már, a gumi is elég biztonságos, vagy van még millió féle alternatív módszer. Ez nem felelősségteljesség, hanem kényelmesség. Én felelősségteljes vagyok, mert fontosabb hogy ne kapjak stroke-ot, mellrákot, trombózist, hüvelygombát, meddőséget, mint az hogy a pasim belém élvezzen.

2010. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ő kérdezett, én elmondtam a véleményem. Te nem mondtad el a véleményed, hanem paraszt voltál. Ennyi.
2010. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom elolvastad e a kommentjeimet, de szerintem kiderült hogy mi a válaszom, tehát elmondtam a veleményem.

2. Nem voltam paraszt sem bunkó. Nem sértegettelek, csak őszintén elmondtam a véleményem a dologról, a felháborodásom érezted talán, mert számomra felháborító volt, hogy egy 16 éves lányt bármilyen módon rá akarsz venni a tablettára.

2010. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Na mit mondtam?!


MEGJÖTTEK! FUSSON KI MERRE LÁT!

2010. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
háháháhháh! (boszorkányos kacaj) Igen megjöttem, de ahogy látom te még itt vagy :D
2010. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

Röhögnöm kell, hogy bizonyos agyakat mennyire kimosta a gyógyszer-ellenlobbi. Igen, a fogamzásgátlónak lehetnek mellékhatásai, de egyrészt ez nem törvényszerű, másfelől ha elviselhetetlenek, le lehet tenni és soha többé nem beszedni.

Aki azt a marhaságot írta, hogy ő azért felelősségteljes, mert vállalja a kényelmetlenséget a gumival jár, így elkerüli a stroke-ot meg a többit, erre annyit mondok, ha nei jól esik gumival baszakodni, váljék egészségére. Évek óta szedek tablettát, mikor abbahagytam egy időre, ugyanúgy visszaállt a természetes ciklusom, hajszálpontosan menstruáltam. Újra kezdtem 1 éve, azóta sincs semmi bajom, mivel rendszeresen részt veszek laborvizsgálatokon meg évi rákszűrésen. Hormonális betegségeket, sztrókot az kaphat és hangsúlyozom, hogy kapHAT, akinek genetikai hajlama van rá és nem vizsgálták ki előtte.

A fogamzásgátlón hisztériázó gyökerek közül megnézném, hányan járnak évi citológiára, mellvizsgálatra, tüdőszűrésre, mert ezek hanyagolása hordozza a legfőbb rizikófaktort.

Szóval jó lenne ésszel felérni, hogy a tabletta nem az ördögtől való, ellenben a tudatlansággal.

2010. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Itt most nem azzal van bajom hogy valaki gyógyszert szed, felőlem szedje azt csinál amit akar. De ne akarjon már senki meggyőzni egy 16 éves lányt. A srác a legelején írta hogy a lány nem akar gyógyszert, erre a sok nagyon okos értelmes ember elkezdte tukmálni, hogy márpedig szedje azt. Ezen akadtam ki.

Az én agyam senki nem mosta át, egyszerűen éreztem a saját bőrömön és láttam máson hogy milyen hatásai vannak. Inkább a ti agyatokat mosták át, hogy a tabi mennyire jó. És igen szoktam járni az éves szűrővizsgálatokra, nem dohányzom, egészségesen élek, rendszeresen sportolok. Szerintem aligha van olyan ember akinek egyik felmenője sem magas vérnyomásos, trombózis gyanús, vagy daganatos, tehát szinte mindenki veszélyeztetett, csak ezzel senki nem foglalkozik. Nekem nem mindegy hogy 50 évesen milyen egészségügyi állapotban leszek. És nem mondom azt hogy a gonosztól származik, vagy nem is tudom mit hordtál össze, egyszerűen ami nem hasznos számomra azt nem tömöm magamba, ennyi.

2010. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.


A LÁNY nem szeretne tablettát szedni. Teljesen mindegy, hogy miért, nem szeretne és kész.

Erre ti azt mondjátok a srácnak, hogy márpedig beszélje rá.

Ez milyen már?

Majd szedjen akkor, ha Ő akar. Ugyanis az Ő teste, az Ő egészsége.

Én elhiszem, hogy valakinek bevált a tabletta, de akkor sem kellene minden egyes 16-17 éves lányra rátukmálni. Ugyanis a betegeivel picit is foglalkozó orvosok szerint is ártalmas egy fiatal lánynak, akármennyire is alacsony a hormontartalma.


Kérdező:

Ha nem szeretnél babát, akkor vagy tűrd el az óvszert, vagy a spermicid mellé használjatok pesszáriumot és naptármódszert.

2010. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem, hogy azt írtam volna, hogy márpedig szedje. Megkérdeztem miért nem, és leírtam, hogy én igen. Pont. Akit ezzel rá lehet venni valamire, amit ő nem akar, akkor nem velem lesz a baj. Úgy csináltok, mintha fegyvert fogtam volna a fejéhez és kényszerítettem volna rá. Besz*rás...
2010. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!