Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történhetett baj ha bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhetett baj ha bennem marad az óvszer?

Figyelt kérdés
Szeretkeztünk a barátommal és amikor pózt akartunk váltani én leszálltam róla és lecsúszott.Mondta hogy még érezte hogy rajta van de amikor kihúzta nem tudta megfogni mert nagyon csúszott és így bennem maradt a ,de nem ment el a gumiban.Lehet mégis baj belőle,vagy nem kell aggódnom?!
2009. jan. 10. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát igenis baj lehet belőle,méghozzá nagy,akkor is ha nem élvezett el...és legalább kiszedtétek a gumit,vagy hogy volt ez?
2009. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
az elöváladék miatt lehet baj de szerintem kicsi az esélye. vegyél tesztet vagy 72órás tabit és megnyugodhtsz!
2009. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Azért a 72 órás tabi ötletével ne dobálózzunk ilyen könnyen, mert nagyon káros. Teljesen felborítja a hormonháztartást. Az előváladék minimális, remélhetőleg az óvszert sikerült kiszedni. Szerintem is nagyon csekély a terhesség esélye. Max. akkor nagyobb az esély, ha a ciklusod közepén jársz. Ha az elején vagy a végén, szerintem ennek az esélye közel nulla.
2009. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most volt menstruációm tehát kb. annyira h még ma véreztem kicsit.De utána rögtön kiszedtem a gumit.
2009. jan. 10. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezés is ma volt? Nem hiszem, hogy gond lesz.
2009. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!