Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes, vagy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes, vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Most szedek először gyógyszert és még csak az első levelet fejeztem be tegnap. A tájékoztatóban az állt, hogy ha a menstruáció első napjától szedem akkor már egyből véd. Én akkor vettem be az elsőt. És sokan azt javasolták az első levelet szedjem el és majd csak utánna csináljuk védekezés nélkül, de mi olyan 2 hét után együtt voltunk, igaz nem élvezett belém, de tudom ott az előváladék, meghát ki tudja hogy időben vette e ki vagy nem teljesen. A fogamzásgátlót mindig időben veszem be még csak kétszer késtem fél órát vele, előfordulhat hogy terhes vagyok, vagy már iloyenkor jól véd a gyógyszer? Most izgulok, hogy mi lesz és félek.
2010. nov. 13. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá, a helyedben nem aggódnék :) De bármi megtörténhet.
2010. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem sincs sok esély rá.De ha ennyire izgulsz v bármi akkor vegyél egy tesztet..már 600Ft-ért lehet venni.
2010. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha izgulsz még a menzeszed is késhet, amitől még jobban félsz majd és ideges leszel, amitől akár még terhességre utaló jeleket is mutathat a tested a menzeszkésésen kívül. Szóval szerintem nyugodj meg, 99,999999%, hogy nem vagy terhes!
2010. nov. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tesztem van, de az még korai lenne még egy hét sem telt el, így azt felesleges megcsinálni. Akkor megpróbálok megnyugodni.
2010. nov. 14. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi okod aggódni, én anno az első levelet a menzeszem 4. napján kezdtem el szedni (akkor a betegtájékoztató szerint kb 7 nap múlva nyújt már védettséget). A biztonság kedvéért mi is vártunk 2 hetet, és nem lett semmi probléma (bár én nem is aggódtam, de ha stresszelsz, tényleg késhet a menzeszed).

Úgyhogy szuszááá :)

2010. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!