Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan birja egy nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birja egy nőgyógyász megallápítani a terhességet tapintással? Ha felnyúl akkor érezheti a beágyazódást? Ezt nem értem

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a beágyazódást.

A beágyazódás pillanatában az egész női szervezet elkezd felkészülni a terhesség kihordására és a szülésre. Teljesen megváltozik a hüvely tapintata, az állaga, a színe stb. innen.

2010. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Jézusom...ha felnyúl és érzi a beágyazódást akkor már a válla csapkodja a nagyajkakat..ez hülyeség. A méhszájat ha meglesi a spekulummal, onnan levágja hogy mi a helyzet ;)
2010. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Elsőhöz..: Az íze is ! :D :D
2010. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

ma 19:41


Jah, mert majd a doki megnyalogatja... Hülye barom...

2010. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
xD Ennyire nem érted a poént? ...(Ma 19.41 voltam)
2010. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De, értem. De miért kell minden kérdésbe belesz*rni?

Van olyan szabály, hogy mindenhova kötelező egy hülye, vagy miért?

2010. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
:D szombat este van drága kicsi kincsem..és nem sokára indulnak az emberek neki az éjszakának..a fennmaradó időt szeretnék szórakozással tölteni..és ahogy olvastam az utolsó válaszokat mindenféle témákban...elég sokan vagyunk xD...(Egyébként a legteljesebb mértékű komolyság elvárható...19/F...mai 19.41 voltam ) :)
2010. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam úgy volt, hogy mikor először elmentem, kb 5 hetes terhesen, még nem tudta megállapítani, ultrahangon se látszott, de megkérdeztem hogy mikor és miből lehet és azt mondta h kb. 8-10 hetes terhességet lehet kitapintani, mert ilyenkor megvastagodik a méh nyálkahártyája és az egész megduzzad és elkezd nőni. Remélem ez válasz a kérdésre:)a legkorábban a teszt mutatja ki.
2010. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Ezért jó terhes nővel dugni...ha szerencséd van szopnak is. :DDDDDDDDDDD
2010. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egész korai terhességet nem tud megállapítani tapintással. Pár hetest is abból, hogy a méh elkezd nagyobbodni.
2010. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!