Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételő vérzésem van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételő vérzésem van a tablettától: lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Belarat szedek, és úgy voltunk együtt, hogy a napokban pecsételő vérzésem volt. Lehet, hogy nem hatott a gyógyszer kellőképpen?
2008. jan. 13. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz, ez csak a tabletta mellékhatása
2008. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szeded a bogyót és már eltelt a tájékoztatóban feltüntetett idő, ami után védett vagy, akkor nagyon kicsi rá az esély hogy terhes legyél. A vérzés annak lehet a jele, hogy most kezdted a bogyót szedni, mert ilyenkor előfordulhat ilyen, a szervezeted nem szokta meg, illetve ha menstruáció után voltál, még akkor is előfordulhat ilyen. Olyan is van hogy ha már teljesen elmúlt a menszeszed és szeretkeztek, utánna jelentkezik ilyen vérzés, az a "maradék" ami még bent marad. Viszont ha egyik sem és már régebben szeded a bogyót akkor talán váltanod kéne, beszéld meg a nőgyógyászoddal.
2008. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképpen beszélj a nődokiddal. Ez a tünet nem jó. Szerintem gyógyszert kéne váltani, mert ez neked nem jó.
2008. jan. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem kell rögtön a dokihoz rohanni! Ha most kezdted el szedni, akkor ez teljesen normális tünet (a tájékoztatóban is benne van) !
2008. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Ez természetes!

Higyj nekem! Itt előttem hülyeséget beszélnek...

A barátnőmnek majdnem 10 napig volt még pecsételő vérzése a menzesze után, ahogy elkezdte szedni a tabit.

Aggodalomra semmi ok! El fog múlni, és szerintem nem lehetsz terhes!

A magyarázat a p. vérzésre a következő: hozzá kell szoknia a szervezetednek ahhoz, hogy kívülről irányítják.

Nőgyógyásztól van az info! Biztos jo!

Nincs semmi gond, nyugodj meg!

És jó szexelést kívánok!!!

2008. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!