Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt egy kis gond a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kis gond a fogamzásgátlóval. Ugye nem lesz ennek később hátulütője?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban Sensonette 75/20 mikrogrammos helyett 30-asat adtak. Nem én váltottam ki a gyógyszert, és csak későb vettem észre. Ma már meg kellett kezdenem a következő levelet, és csak 30-as volt itthon! Döntenem kellett, vagy leállok egy hónapra, dehát az nagyon megkavarja a hormonháztartásom, vagy beszedem a 30 mikrogrammosat. Hát bevettem inkább az erősebbet. :S Most végigszedjem a levelet? És utána visszatérhetek gond nélkül az eredeti 20 mikrogrammosra? Nem lesz ebből probléma?
2010. dec. 4. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ugye az eszedbe sem jutna, hogy ez olyan dolog, amit nem buta tiniktől kellene megkérdezned, hanem egy orvostól?
2010. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert így jót tettél a hormonháztartásoddal? bármelyik háziorvos felírta volna neked, de még a patikában is lehet visszacserélték volna
2010. dec. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Péntek este 8-kor, egy kis faluban mégis hova fordulhatnék?! -.- Az utakról nem is beszélve...
2010. dec. 4. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Előtte kellene kérdezni, nem utána. Most már nem mindegy? Orvostudakozo.hu...
2010. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma, de hívd fel a nőgyógyászodat. Már csak azért is, mert nem véletlenül írta fel a 20-ast, és nem a 30-ast. Csak a tudtával és engedélyével szedheted.
2010. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy akár trombózisod is lehet, a hormonháztartásod tönkre vágása mellett....amúgy kb 100%-ra lefogadom, hogy a dokid 3 hónap tablettaszünetet fog javasolni, vagy pedig a 30-ast írja majd újra fel...
2010. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ekeke ***** válasza:
A boldog párkapcsolat és a szülés a legegészségesebb. A többi meg tökmindegy.
2010. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!