Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltatok már úgy lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy lánnyal, hogy egymás után többször is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én a barátnőmmel,védekezés nélkül szeretkeztünk és az ejakuációm előtt óvszert húztam és abba mentem el.

Majd kb egy óra múlva megint ránk jött,pisilés és 2x-i mosás után szerintetek maradhatott életképes sperma a makkon,vagy előfolyásként?

Kicsit félek az ilyen dolgoktól.


2010. dec. 6. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tehát a szombat reggeli, esti és a vasárnapi szex megszakítással történt lényegében.

Ergo: Igen is lehet terhes a leányzó.

2010. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lényegében azzal,de nézzük a szempontokat,ha sokszor megyek el előző napokon,akkor kevés az előfolyás is...
2010. dec. 6. 18:45
 13/18 anonim ***** válasza:

Látom biológia területén akadnak hiányosságaid. Az "előfolyásnak" mennyiségének semmi köze ahhoz, hogy előtte hányszor mentél el.


Amire te gondolsz (valószínűleg) az az, hogy többszöri ejakuláció után a sperma mennyisége és a spermiumok minősége nem olyan, mint mondjuk 4-5 nap önmegtartóztatás után.

Ami így is van. De attól még az, hogy előtte x-szer kivered, nem védekezési módszer.

Ugyanúgy teherbe eshet a leányzó, maximum kisebb eséllyel.


De ha akarod, akkor nyugtasd magad ezzel. Teljesen mindegy mit írok, mert ha most nem sikerült összehoznotok egy gyereket, akkor úgy is ezzel a módszerrel fogjátok továbbra is csinálni.


És mint mondtam, "addig jár a korsó a kútra..."


Ha olyan nagyon biztonságos módszer lenne, akkor 100 nőből egy év alatt nem esne teherbe ezzel a módszerrel 35-40...

Talán el kellene ezen gondolkodni.

2010. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hidd el tanulok a hibáimból.

Ebből is tanultam.

Nem kellene gyerek a nyakamba......

+ a menses utáni 5. 6. és 7. napban volt.

Amúgy az esély kevés,ugye?

2010. dec. 6. 19:29
 15/18 anonim ***** válasza:
A ciklust nem a menzesz végétől, hanem az első napjától számoljuk. Szóval azt mondd, hogy a menzesz első napjától számítva hanyadik napon történt, mert fogalmam sincs, a bnődnek hány napos a menzesze....
2010. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
E-mailt fogok küldeni neked.
2010. dec. 6. 19:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt is írd meg, hogy hány napos a ciklusa.

Negyed 11 körül tudok válaszolni, most el kell mennem.

2010. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megírtam,és köszönöm,hogy válaszolgattál,azért elismerem,hogy értesz a dolgokhoz:)
2010. dec. 6. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!