Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem néhány hónapja külön...

A férjem néhány hónapja külön költözött tőlem, és a két gyerekünktől, egy lány kedvéért. Az utóbbi hetekben észrevettem, hogy közeledik felém, egyre többször. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyenlőre homokba dugom a fejem, és nem veszem a "jeleket", mert nem tudom, hogyan viselkedjek?
2010. máj. 17. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről neked kell döntened, hogy ha vissza akarna jönni, akkor te mit szeretnél. Meg tudsz bocsátani? Szereted?

Vagy már túl sok minden történt és késő?

Ennek megfelelően viselkedj.

2010. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Mi történt? Csak úgy elment? Iszonyú nehéz döntés. Szíved és eszed döntése legyen. Egy próbát megér. :)
2010. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy nem veszed a jeleket, hadd küzdjön meg érted, ha egyszer már elhibázta a dolgokat. Addig is amíg nem válaszolsz elgondolkozhatsz, hogy tulajdonképpen mit is szeretnél, aztán ha döntöttél, akkor add a tudtára.
2010. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért nehéz a döntés, mert mást súg a szívem és mást az eszem. Amikor elment, akkora lelkesedéssel beszélt erről a lányról, hogy vele minden olyan klassz, milyen boldogok, stb. Mára ez a fene nagy boldogság elillant.. Úgy érzem, hogy bánja, hogy lelépett, de nem akarom, hogy azért jöjjön vissza, mert nem sikerült az új kapcsija. Nem tudom, érthető-e. Ha visszajönne, azért jöjjön, mert én/mi vagyunk a fontosak..
2010. máj. 17. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem ti lennétek fontosak, akkor a férfiúi büszkesége miatt nem próbálkozn veled, hanem egyszerűen keresne mást és kész.

Szerintem.

Egyébként általánosságban az a tény, hogy ilyenkor rájönnek, hogy SENKIVEL nem fenékig tejfel és nem marad örökre a rózsaszin köd, igy ezután hűségesebbek lesznek és még jobban szeretnek/értékelnek.

Tényleg nagyon fontold meg a döntést.

2010. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elszált náluk a rózsaszinköd, az uj csajszi nem mossa a gatyáit, és csak ezért próbál visszamenni. Valószinü nem is tudna máshova menni. Ha vissza is fogadod, mond neki azt hogy neked is volt közben valakid, (kicsit legalább érezze át milyen szar ha kell az emberfia másnak is) Ezt férfiként mondom neked. Én családpárti vagyok és lelöném az olyanokat akik ilyen felelőtlenül eldobnak egy kapcsolatot, családod. Sok sikert.
2010. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vol közben senkid, ki ne találd,hogy volt. Attól,hogy a társad erkölcstelen volt,te légy büszke rá ha nem vagy az. Szerintem ha szereted,és gyerekek is akkor fogadd vissza,de csináljatok házassági szerződést,ne vihesse el az ami a tiéd ha megint rájönne a "szerelem"

Reméljük nem jön rá ,csak feléd és felétek...

2010. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az is h mit szeretnének a gyerekeid?Én mindenképp "szenvedtetném" még ha visszais fogyadom.
2010. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem észnél kell lenni. Nyilvánvaló, ha a szívedre hallgatsz, visszafogadod. De azt csak Te tudod, hogy a férjed mennyire szavahihető. Ha házasságotok alatt becsületes volt, mindent megtett értetek, akkor talán sikerülhet. Viszont ha már többször csalódtál benne (nem megcsalás és nő ügyben, egyébként), sokszor ígért már, de nem tartotta be, akkor legyél kemény és hallgass az eszedre. A gyermekeknek is jobb külön (esetleg egy másik férfi védőszárnyai alatt), mint egy megbízhatatlan apukával.
2010. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom modani, amit én csinálnék, ill. jónak gondolok, mert a kettő nem biztos, hogy ugyanaz: tutira fáj neked, hogy elhagyott, sokat szenvedtél. Ne azt érezze, hogy nyüszítve, szűkölve várod, mikor tér vissza. Úgy tűnik, most a te kezedben az irányítás. Én nem venném észre a jeleket, totál komolyan venném, hogy a lánnyal van. És megdolgoztatnám a visszatérésért. Nem érnék rá mindig és nem lennék kész azonnal mindent a régiben folytatni. Elkövettem ezt a hibát egyszer sajnos, hittem a szavaknak mielőtt láttam volna a cselekedeteket is. Valószínűleg felkészíteném magam egy pszichológussal, vagy ahhoz hasonló szerzettel. Hogy tanuljam meg tisztelni és szeretni magamat, mire (talán) újra összetalálkoznak az útjaink.
2010. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!