Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most hogy szedjem a tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandy007 kérdése:

Most hogy szedjem a tablettát?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a keddi fog.gátló tabit bevenni(este 7kor szoktam), és ma este hétkor már a szerdait vegyem be..? szóval hagyjam ki a keddit? SOS! fontos! majdnem 2 éve szedem. köszi!!
2010. dec. 8. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez a betegtájékoztatót nincs rajta? de egy biztos egyszerre soha, de soha ne vegyél be kettőt!

am úgy szedd, ahogy eddig.

2010. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van amelyik tablettánál azt írja a tájékoztató, hogy egyszerre be kell venni kettőt, ha kimarad egy.

De miért vagy képtelen elolvasni? Azért adják, hogy ilyen esetekben tudd mit kell csinálni...

2010. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
azt vedd be amit nem vettél be tegnap , az eredmény annyi lesz , hogy egy nappal később fog megjönni .
2010. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az előbb kerestem meg a tájékoztatót. az van benne hogy minél hamarabb vegyem be a tegnapit, szóval most egyszerre veszem be a maival :S rem nem lesz baj tőle. köszi nektek
2010. dec. 8. 19:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Várok még gondolatokat.
2010. dec. 8. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
hát, ha betegtájékoztató azt írja, akkor úgy vedd be, hogy pár órás eltéréssel veszed be a kettőt. fogalmam sincs mit okozhat egy szervezetben kétszer akkora dózis a megszokottnál.
2010. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

keress rá a google-n tuti, hogy fennt van!

Beütöd a nevét, és ott van minden!

36órán elül potólni kell az elmaradotatt és 24 órán belül bevenni a következöt!

DE keress rá!!!

2010. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy elég szomorú, hogy már 2éve szeded és nem tudod mi van ilyenkor!

Nyugi terhes nem lehetsz, még akkor sem ha benned mennt el!

De egyépként ahány fajta, annyi féle képpen kell szedni!

A tájékoztatón biztos rajt van, hogy mi van akkor HA ELFELEJTETTE BEVENNI A TABLETÁT!!!!!!!!!

2010. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

neten az előbb azt olvastam hogy a tegnapit már ne vegyem be. a betegtájékozatómban meg ez van: 12órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Az utolsó be nem vett tablettát amilyen hamar csak lhet be kell venni, akkor is ha ez egy nap alatt 2 tabletta bevételét jelenti.A további tablettákat a szokásos módon kell bevenni. Az elkövetkezendő 7 napban kiegészítő fog.gátló módszer alkalmazása szükséges..

köszi a tanácsokat mégegyszer, sztem most beveszem a tegnapit 1-2 óra múlva meg a mait. holnap pedig úgy ahogy szoktam..

2010. dec. 8. 19:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként egy hete nem voltam együtt a barátommal. csak az érdekel hogy vegyem be.köszi
2010. dec. 8. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!