Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor hogy szedjem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy szedjem a tablettát?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön kellett volna elkezdenem a következő levél tablettát....de elfelejtettem!! :S Mindig beleírtam eddig a telefonomba, és sosem felejtettem el, de most igen, mert a múlt héten jött haza a barátom és teljesen kiment a fejemből, kirándulgattunk meg minden. Szóval így négy nap kimaradt, és akkor most(ma) vegyem be a tablettát, vagy mit csináljak?? Van ennek valamilyen súlyosabb következménye?? Köszi a válaszokat!!
2009. jún. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most már ne kezdd el, ebben a hónapban védekezzetek máshogy! És írd fel a telefonba, hogy legközelebb ne felejtsd el! :)
2009. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeintem most hagyd, és máshogy védekezzetek, és a következő mensesnél kezd el az új levéllel a menses első napjától.
2009. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor rendes ciklusod van, akkor a menszesz első napján elkezd megérni egy petesejt. Amikor tablettát szedsz a menszesz első napjától, az leállítja ezt a ciklust, nem kezd el érni a petesejt. Te ugye csúsztál négy napot, tehát a petesejt elkezdhetett érni jó eséllyel, és a ciklusod közepén ki is szabadulhat, te pedig teherbe eshetsz. Most már ne kezdd el ezt a levelet, ebben a hónapban védekezzetek máshogyan, mert nem vagy védve.
2009. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!