Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik napon szedjem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik napon szedjem be a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Az orvosom az 5.napot említette, mert akkor később kevésbé fordulhat elő pecsételő vérzés, stb... Viszont nekem az 5.napon már alig van meg, mondhatni szinte már semmi. Most akkor vegyem be inkább a 4.napon vagy akkor is fog hatni a tabletta ha az 5-en veszem be, amikor már alig pár csepp jött aznap?


előre is köszi.


2011. júl. 15. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd be az 5. napon, a ciklus nem vérmennyiségben mérendő, az hormonális, ha az 5. napot mondják akkor akkor kell bevenni.
2011. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha az orvosod azt mondta, h 5. nap, akkor akkor vedd be, de elolvashatod a tájékoztatót is, h ott mit írnak.
2011. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze elolvastam a tájékoztatót, csak azt hittem, hogy az számít, hogy még akkor vegyem be a fogamzásgátlót, mikor még megvan valamelyest.
2011. júl. 16. 18:50
 4/7 OneLike válasza:
Ha férfi vagy, a 3. napon javasol, ha nő, 5. napon.
2011. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értelek,de biztos jó amit a doki mondott.

Ha most kezded szedni a bogyót,akkor az első napján kell bevenni,utána ugye minden nap, ha elfogy,akkor 7nap szünet és a 8.napon kezded a következő levelet,függetlenül attól, hogy megvan e még vagy már elmúlt.Ezt az 5.napot én nem igazán értem, de lehet minedn gyógyszernél másképp van?!

2011. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyes tabikat a mensi 1-5 napja között is lehet kezdeni, első esetben. Nálam is igy van, mert közben hormon vizsgálat vált szükségessé.
2011. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedd, péntek akkor jön felénk a kukásautó sosem felejted el! :D
2011. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!