Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus után az esetleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után az esetleges terhesség kb mennyi idő után észlelhető?

Figyelt kérdés
aug 20. án voltam együtt egy fiúval pont a ciklusom utolsó napján másnapra megjött és azóta mindig megjött de most a ciklusom 19.napja körül barnás folyásom van.a pasival védekeztünk gumival.lehetséges a terhesség??
2010. dec. 9. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség,de nem az augusztus 20-ai aktus miatt.Ha akkor estél volna teherbe,akkor már több hónapos lenne a magzatod és annak vannak jelei.A menstruációd,ha eddig szabályos volt,időre jött és a mennyisége,állaga is,akkor nem voltál terhes.Hogy most az vagy-e azt nem lehet tudni.Ha mindig óvszerrel védekeztetek,akkor kicsi az esélye.Az utolsó aktustól számítva 2 hét múlva csinálj tesztet vagy menj el az orvoshoz és kiderül,hogy van-e baba.
2010. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azóta nem voltam pasival,de aug.31én voltam nődokinál.gondolom észre ette volna...de most barnázásom van.
2010. dec. 10. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
augusztus 31-én még nem biztos,hogy észrevette volna a terhességedet,a beágyazódás,akár 12-14 napig is eltarthat és csak utána beszélhetünk terhességről.Tapintással sem lehet még ilyenkor megállapítani semmit,ultrahanggal is csak annyit,hogy felhigulás van.Elvileg 20-a óta már háromszor menstruáltál rendesen.Vagyis nem észleltél semmi furcsát azokban a menstruációkban,ami terhesség mellett egyébként is ritka,de az intenzítása és jellege akkor is változik.Vagyis eddig semmi nem utal terhességre.Ez a barnázás sok mindentől lehet.Csinálj egy terhességi tesztet és hamar kiderül,hogy mi a helyzet.Ha most nem jönne meg,akkor menj el orvoshoz is.
2010. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem a kérdéshez tartozik de azóta csak videóztok?:D
2010. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szakítottunk:D
2010. dec. 10. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs semmi bajod :P
2010. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!