Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több mint egy éve szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve szedem a Diane 35-öt. 2 napja véget ért egy havi levél szedése, és ma nem védekeztünk a párommal. Van szükségem aktus utáni tablettára, vagy még nem olyan nagy a terhesség veszélye?

Figyelt kérdés
2007. okt. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Szerintem nem lehet gond.Gondolj csak arra ha valaki tablettát szed kell néhány hét a tabi abbahagyása után , hogy teherbe essen. Én kb 8 éve szedek gyógyszert és soha nem védekezek a köztes időkben.Elvileg nem kell.Bevallom nem is gondoltam rá...Eddig még soha nem volt gond.Azért kérdezz meg egy nőgyógyászt hogy biztos legyél benne, de szerintem ne bombázd magad akkora adag hormonnal, ha nem muszáj.
2007. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tuti h.nem vagy terhes:))!a tablette a 8napos szünetben is ugyan olyan biztonságot nyújt mint a 21 napban amikor szeded a tabit:)!ez tuti:)!
2007. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvsod a gyógyszer papírját világosan és egyértelműen leírja, hogy a 7 nap alatt is védettséget ad, mert így van csak értelme. Más védekezésre soha nincs szükség.

Terhesség kizárva.

Amúgy a Diane az egyik legerősebb gyógyszer, általában bőrproblémákra vagy cisztákra írják fel. Ha neked ez nem áll fenn, szedhetnél gyengébbet is, fölösleges bombázni a szervezetet.

2007. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!