Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye feleslegesen félek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye feleslegesen félek?

Figyelt kérdés
megszakításos 'védekezéssel' szeretkezünk. semmi probléma nem volt. egyszer a szeretkezés után nagyon elkezdett fájni a hasam, de gondolom csak erős volt, mert menet közbe is éreztem. aztán másnap volt enyhén barnás váladékom. én ezt annak tituláltam be h lehet összeszedtem valamilyen fertőzést (nyilvános wc vagy valami) és azért volt fájdalmas az együtt lét. ugye jól gondolom h fertőzés volt? már semmi bajom nincs más tünet nem jelentkezett..fáradtnak fáradt vagyok de én mindig az vagyok. :D de azért bennem van az aggódás..
2010. dec. 13. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Megszakítás nem védekezés! Húzzon a pasid a farkára óvszert, akkor nem fertőzöd meg őt sem, és nem kell a gyerektől tartani...
2010. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsen semmilyen fertozèsed. A baràtod irritàlta a mèhnyakadat ès ezèrt volt a barnàs folyàs.
2010. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nem voltál-e akkor termékeny időszakodban. Szerintem nem vagy terhes, de a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet.
2010. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyhén barnás váladék simán lehet peteéréstől is. Előtte megszakításosan voltatok együtt...hát nem nagy, de van esély a babára. Ha nem jön meg tesztelj. A mensi elmaradása, mellfeszülés, fáradtság, gyakori vizelési inger mind lehet terhességi tünet.
2010. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*A baràtod irritàlta a mèhnyakadat ès ezèrt volt a barnàs folyàs.


Ez mondjuk elég nagy baj lenne, minimum egy méhszájseb. Nem normális, ha a méhnyak vérzik.


Az első hónapban még kb. semmilyen tünet nincs, nem kell gyakrabban pisilni, nincs hányiger, és még a menzesz is megjöhet. Ha eltelt 2 hét, vegyél egy tesztet.

A megszakítás nem védekezés.

100 megszakítással védekező nőből 1 év alatt 35, vagyis minden harmadik teherbe esik.

Óvszer mellett 2-8, tabletta mellett 0,1!!!

2010. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!