Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehetünk biztosak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetünk biztosak abban, hogy ha csak gumit használunk, akkor nem történik meg a "baj"? Ill. ha csak gyógyszert szednék és a pasim nem használna gumit, akkor mennyire biztonságos? Vagy menjünk tutira és legyen meg mindkettő?

Figyelt kérdés
Mi a legeslegbiztonságosabb?
2010. dec. 16. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most csak gyógyszert szedek és nem lett semmi baj. Előtte egy évig csak gumit használtunk, azzal se volt baj :)
2010. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi vagy másfél évig csak gumit használtunk, kicsivel több mint fél éve szedek tablettát... az óvszernél se volt gond, most viszont egyszerre használjuk a kettőt, az a tuti. Majd ha már becsúszhat egy nem várt terhesség akkor elhagyjuk a gumit, addig meg ki lehet bírni sztem:)
2010. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegbiztonságosabb az önmegtartóztatás vagy a sterilizáltatás. A gumi és a tabi nem 100%-osak, de majdnem. Bőven elég az egyiket használnotok.
2010. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Scream85 ***** válasza:

Mi másfél éve vagyunk együtt,az elején úgy voltunk hogy a barátnőm gyógyszert szedett én meg gumit is használtam mellette (Én is kicsit parás vagyok). Az utóbbi fél évben már elhagytuk a gumit,nem kell duplán költeni a védekezésre. És hát sokkal jobb is gumi nélkül.

Ha rendesen szedi a gyógyszert akkor nem lesz semmi gond.

2010. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sőt menjetek biztosra és ne szexeljetek... Mégia ha gumit használtok és nem csúszik le, és a spermát nem David Copperfieldnek hívják, akkor mi történhetne?
2010. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően használjátok,akkor mind a kettő biztonságos.Mindegyiknek van kockázata,de ezt vállalni kell,ha valaki nemi életet él.

Az biztos,hogy én nem terhelném fogamzásgátlóval feleslegesen a szervezetemet,ha úgyis óvszert használunk mellé.

2010. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha a gyógyszert a használati utasításnak megfelelően szeded, akkor 99,9%, hogy nem leszel terhes. Óvszerrel ez kb. 92-98%.

Ezek a számok az ún. Pearl-indexből jönnek.

A tabletta Pearl-indexe 0,1 - azt jelenti, hogy 1 év alatt 100 tabit használó nőből 0,1 esik teherbe. Az óvszer Pearl-indexe kb. 2-8. Vagyis 100-ból 2-8 esik teherbe egy év alatt.

2010. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sasna ***** válasza:
a tabi a legjobb, ha megtalalod a neked megfelelot :) és ha rendesen szeded, akkor tuti h nem lehetsz terhes :)
2010. dec. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!