Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló bevétele után 10 perccel hasmenésem volt, az még ugye nem számít?

Figyelt kérdés
Hisz még a gyomromban sem szívódott fel.
2010. dec. 20. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztató azt írja,hogy 3-4 óra után nincs gond. kérdezz orvost sterintem:S
2010. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Jobb esetben annyi idő alatt még le sem ér. Nemhogy felszívódjon. De kérdezz dokit, tényleg.
2010. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 órát mondják 100%-ra, hogy annyi idő alatt felszívódik
2010. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 5 órán belül van hasmenés, hányás, akkor igen, van gond. A 10 perc kevesebb, mint az 5 óra.

Próbáld ki, hogy iszol egy pohár vizet, amint megittad, már lötyög a gyomrodban. Úgyhogy leért. Hogy ott mi történt vele, azt meg senki nem tudja megmondani.

Amúgy ha hasmenésed van, és olyankor eszel, az is azonnal kijön. Én is olvastam elméleteket, hogy hány perc alatt ér le a kaja... a gyakorlat ezt nem igazolja. Meg a használati utasítás is egészen egyértelmű.

2010. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hát bevettem és rá kb 5 percre történt, nem is 10. Ennyi idő alatt max elkezd oldódni a gyógyszer, kizárt hogy a bélbe ért volna, hát még az hogy végig is ment. A tájékoztatóban pedig súlyos hasmenésről írnak, de nekem meg alig volt.
2010. dec. 21. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ne magyarázd, nem nekem volt hasmenésem. De nem értem, miért kérdezed, ha úgysem hiszel nekünk. Sajnos nem tudjuk azt mondani, amit hallani szeretnél. A leírás egyértelmű, nem írja, hogy 5 órán belül, kivéve 5 perc. Ennyi.
2010. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!