Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányan alkalmazzátok a megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan alkalmazzátok a megszakításos módszert? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Általában nem így védekezünk, gyógyszert szedek, de ebben a hónapban nem tudtam szedni, és gumi sem volt nálunk, így ezt a módszert választottuk. Ügyes volt a párom, ennek ellenére kicsit aggódom, mindenféle előváladéktól való terhesség híre miatt, meg hasonlók.
2010. dec. 21. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ezt már jónéhányan leírták előttem más kérdéseknél, de még mindig igaz:

ez a létező legrosszabb módszer ...

2010. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Velünk is megesett a párommal, hogy nem volt kéznél gumi, így maradt ez a módszer. Szerencsére még nem csúszott be egy terhesség sem, pedig már többször csináltuk így. :) De azért jobb, ha inkább bevásároltok gumiból! :D
2010. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Látom, te sem vagy több 16-nál...vagy mégis, sajnos :(
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem túl biztonságos, akkor inkább pettinglejetek ha nem tudtok normálisan védekezni... az is tud nagyon jó lenni:P
2010. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

majd akkor kommentelj, ha veled is megesett, ha nem tudsz értelmes dolgot mondani, csak leszúrni, akkor lécci, ne írj

De persze te biztosan tökéletes vagy, és mindig jó döntést hozol, no meg eszednél vagy, amikor akció van, még nálam is jobban.

Egyébként 20 vagyok

2010. dec. 21. 10:29
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Az a szomorú,hogy 20 évesen ennyire felelőtlen vagy...és itt szidod, azokat, akik elítélnek ez miatt. Maj d, amikor arról kell döntened, hogy elveteted-e a gyerekedet, vagy megtartod, de nem tudod miből felnevelni, akkor majd megérted.100 nőből egy év alatt megszakítással 45 nő lesz terhes..
2010. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg el kellene gondolkodnod...azért nem állatok vagyunk, hogy ennyire ne tudjunk uralkodni az ösztöneinken.

Nekünk is volt, hogy nem volt gumi...de akkor megoldottuk másképp. Van kezed is, szád is.....

Sok nőnek tabi abbahagyása után több hónapig nincs menzesze. Ha "szerencséd" van, akkor te is ezek közé tartozol.

Viszont vannak olyan nők is, akik tabi után pont, hogy könnyebben esnek teherbe....

Szóval reménykedj.

2010. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem szidok senkit... jó volna, ha ez az oldal úgy tudna működni, hogy az embernek ne attól kelljen félnie, még hányan vetik a szemére a hibáját, hanem bátran feltehesse a kérdését, és arra kapjon olyan választ, ami segít.

Nem azt kértem, hogy engem véleményezzetek, csak feltettem egy kérdést.

2010. dec. 21. 11:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha feltetted a kérdést, az oldalt ismerve számítani kell a lecseszésre is, főleg ha meg is érdemled. Végül is a választ megkaptad, tényleg felelőtlenség amit csináltok, és bármikor becsúszhat egy baba. Döntsd el hogy mennyit ér neked egy jó szex, illetve szeretnél e abortuszt, vagy vállalod e hogy utána esetleg soha nem lehet gyereked. mert sajnos erre is meg van az esély. A másik, hogy gyógyszert egy hónapra abbahagyni a másik nagy felelőtlenség, mert totál betesz a szervezetednek. Mielőtt újra szedni kezded, kérj tanácsot orvostól, mert halmozod a bajokat, és senki mást nem okolhatsz a hülyeségedért, csak magadat. Legalább fél év szünet kell, ha már egy hónapot kihagytál. De irány a doki, ne tedd tönkre magad 20 évesen.
2010. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem elég biztonságos, másrészt így nem teljes a szeretkezés.
2010. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!