Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladék vagy elbénázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladék vagy elbénázás miatt? Megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés

Annyi kutatás foglalkozik a szexxel,de hiába kerestem rá a neten egy olyat se találtam,ami konkrétan erre térne ki.

Tehát azt mondják 100 nőböl kb 35 teherbe esik 1 év alatt azok közül,akik megszakításos módszerrel "próbálnak védekezni".

Szerintetek ebből hány % lehet az,aki az előváladéktól marad terhes és hány % az,aki azért mert nem időben vonult vissza a partner?

Nem tizenéves buta csitri vagyok,aki így próbál meg védekezni a terhesség ellen,hanem komolyan érdekel.


2011. szept. 14. 13:05
 1/5 BlackSword ***** válasza:
100%
Gondolom olyan nagy arányban igaz, és kisebb arányban azok, akik későn vonultak vissza... Végtére is a megszakításnak az a lényege, hogy a "tázparancs" előtt húzzák ki az ágyút...
2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
Szerintem elbénázásból lesz terhes. A férfin múlik mennyire tapasztalt. Nem zárom ki hogy valaki az előváladéktól legyen terhes, de kevés az esélye annak hogy annyira életképes sperma van az előváladékban. Mi több tíz évig így védekeztünk és csak akkor voltam terhes amikor mind ketten akartuk és nem szakítottuk meg. De véletlen terhesség soha sem jött össze! N/38
2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan foglalkozz inkább mással!
2011. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Előváladékban is szokott lenni sperma és sokan teherbe is esnek miatta!És biztos hogy ez a gyakoribb mert ha nem időben veszi ki az már nem megszakitásos módszer.
2011. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most tisztázzunk itt egy félreértést. A megszakításos az megszakításos. Ezekben a felmérésekben nem random megkérdeznek valakit az utcán, hanem jelentkeznek emberek, akik vállalják h X ideig így védekeznek. Nyilván lehet előfordult baleset, de ezek a felmérések azoktól származnak akik vállalták ezt, tehát nincs szó ,,baklövésről". Ezekre olyanok szoktak jelentkezni ahol nem lenne gond ha becsusszanna a baba.

100 ilyen vállalkozó nőből 35 teherbe esett 1 év alatt ettől a módszertől. Ennyi az annyi.

Nyilván ez emberfüggő is, nem az a mérvadó h a fiú kihúzza e időben, hanem h mennyire termékeny a nő és a férfi. Kihúzhatja 6x is időben ha 1 betalál, mert épp van érett petesejt. Ugyan így belelőhet akárhányszor ha a nő v a férfi közben meddő csak nem tudnak róla. Sajnos elég gyakori ma a meddőség, ha valakinek nem lesz gyerek évekig ettől a módszertől elég valószínű h baj van.

2011. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!