Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én január 1-én kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én január 1-én kezdtem el szedni a Lindynette-t és le telt a 21 nap és most van a hét nap szünetem és második nap ilyen barnás folyadék folyt belőlem! Ez mit jelenthet? Ugye nem azt h terhes vok? Nyugtasatok meg h ez csak a gyógyszer miatt van!

Figyelt kérdés
és már ha elkezdem a második levelet szedni a gyogyszerböl még kekll végdekeznünk?
2009. jan. 23. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. holnap vagy köv nap meg fog jönni rendesen. nálom is ez volt első hónapban a lindínettnél. második levéltől már nem lesz.

Köv hónapban már védett vayg

2009. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szoval akkor nyugotan ha be veszem a következö levél elsö bogyoját akkor már lehet óvszer nélkül szeretkeznünk??de én félek csak simén elmegy benm és kész és ettöl a gyogyszertöl védve vok?de akkor ez most természetes h barnás folyi belölem?mert a bartnömnek bárnás folyása volt és terhes ledt!
2009. jan. 23. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a betegtájékoztatót. Benne van, hogy az első hónapokban lehet pecsételő vérzés. A 7 bogyó mentes napnak meg az a célja, hogy akkor jöjjön meg. Ha nem jön meg, akkor is kezdeni kell a 8. napon az új levelet.

De mondjuk mielőtt beszednél bármit is, illene tájékozódnod, nem gondolod??? A doki is azért van, hogy megkérdezd, meg ott a betegtájékoztató is.

Szal nem terhesség, hanem meg fog jönni.

2 hét után védett vagy, ha rendesen szedted.

2009. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért mondtam neki 1 hónapot, mert nekem is azt mondta a doki, hogy első hónapban nem 100%, de az első levél végén már mi is csináltuk megszakítással.

Remélem azóta megjött és minden rendben

2009. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen megjöt!!csak hát nem olyan ersön mint a gyogyszer szedése elött!de ez em baj ugye??vagy ez azért van mert h a szervezetem hozá kell h szokjon a gyogyszerhez??
2009. jan. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!