Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek véd a gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek véd a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Másfél évig szedtem Mercilon fogamzásgátlót. Mivel most már itthon nem forgalmazzák, Novynett-ét kaptam. De mióta szedem, rendszertelen a menszeszem (néha előbb jön meg, máskor késik napokat, vagy 2 nap után egyik pillanatról a másikra elmúlik) és úgy érzem, hogy peteérésem van, mert abban az időben megvan a fehéres folyásom. Mindez azóta, mióta a Novynett-ét szedem. A nőgyógyászom azt mondta várjak hátha beáll, de már fél éve szedem és nem változik a helyzet. A gyógyszert rendesen szedem, egy napot sem hagyok ki.
2011. nov. 9. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
védeni jó eséllyel véd, de valami akkor se stimmel. esetleg szólj a nőgyógyászodnak, hogy semmi javulás.
2011. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LadyLee ***** válasza:
Hogy ne forgalmaznák a Mercilont, én is azt szedem, tegnap váltottam ki legutóbb egy 3 havi adagot. Téged valamiért úgy tűnik átvert a doki. Tipikus...
2011. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet véd, de ez is mutatja, hogy nem ez a megfelelő gyógyszer neked. menj vissza, mondd el a panaszod. valószínűleg gyógyszerválást ajánl
2011. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam a panaszon a nőgyógyászomnak.De ő azt mondta, hogy szedjen tovább és majd beáll!Ez volt 4 hónapja.
2011. nov. 9. 19:16
 5/6 anonim válasza:

Én Mercilon helyett Miligest-et szedtem kb. másfél évet. Teljesen jó volt, nem voltak panaszaim. Esetleg vesd fel az orvosodnak a Miligestet.


Kérdezz utána patikákban, hogy kapható-e még a Mercilon. Ők biztos tudnak róla. Ha nem, és az orvosod hazudott, érdemes leváltani őt. Bármelyik nőgyógyászhoz járhatsz.


Fél év egyébként baromi sok idő. Szerintem tényleg le kéne váltanod ezt az embert, mert elég flegma.

2011. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából már ő volt a 2. nőgyógyász aki mondta, hogy nincs. Nagyon nem akarom leváltani mer tudom, hogy jó szakember és jó fej is egyébként. Csak nemtudom mér nem akar gyógyszert váltani csak vár! Pedig mondtam neki mik a bajok!
2011. nov. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!