Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már összesen 33 napja szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már összesen 33 napja szedem a Lindynette tablettát. Úgy a 28. nap körül megengedtem a pasimnak, hogy elélvezzen. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert még korai lenne babát vállalnom még csak 18 leszek.
2008. jan. 20. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te most tabit szedsz...Akkor mitől félsz?Mi van a papírra írva?Kell ez alső hónapban kiegészítő védekezés vagy nem???Ha kell,akkor meddig?Ha nem végig,akkor nem lehettél terhes.(Vagyis túlzás ezt állítani,mert 10ezer tabit szedő nőből a nagyszámok törvénye alapján 2-3 teherbe eshet,de hidd el ez eléggé elenyésző szám.)Ha meg kellett volna még a kiegészítő védekezés,akkor nagyobb valamivel az esélye a babának,de még így is elég kicsi.

A kérdést amúgy nem értem,nem jött még meg?Lassan azért illék neki.De na aggódj,ha nem jön meg,akkor is kezd el szedni a következő levelet.Amúgy a teszt még nem sokat mutathat,mert min egy héttel a vélt teherbeesés után mutat csak pozitívat.egyébként naptáros módszer szerint sem lehet baj.Szerintem nyugi,és ne parázz a kimaradt mensin,mert annál rosszabb,és annál később jelentkezik.

2008. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző hozzászólóval! Minimális a veszély, hogy teherbe estél! Ha nem jön meg, akkor is kezd el szedni a következő levéllel, mert lehet, hogy csak pecsételő vérzésed lesz az első pár hónapban!

Olvasd el a tájékoztatót, hogy mikortól véd a tabletta! Ha a mensid első napjától kezdted el szedni, akkor már 7 nap után védett vagy!

2008. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!