Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a baratom szex kozben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratom szex kozben, csak nehany masodperccel azelott h elelvezzen huzott gumit, terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
A menstruaciom csak a honap vegen kell jojjon, de en addig nem varrhatok, hamarabb szeretnem megtudni a valaszt. Hogyan tudhatnam meg? Kerlek segitsetek. (Megszeretnem emliteni h 15 eves vagyok)
2008. szept. 5. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2008. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van arra esély,hogy teherbe esel, ha nem védekeztetek rendesen. Ha 72 órán belül történt a dolog, akkor javaslom az esemény utáni tablettát! Még nagyon fiatal vagy és ez a biztos ilyenkor. De legközelebb okosabb légy, még akkor is, ha partnered bizonygatja, hogy tud vigyázni! A gyógyszertárban már lehet kapni fogamzásgátló krémet is, nincs mellékhatása és igen egyszerű használni.

Amit azért szeretnék megemlíteni: túl fiatal vagy még ahhoz, hogy elrontsd az életed. 15 éves vagy, gondolj arra, hány fiú fog még feltűnni az életedben... 20 évesen büszkén tudnál-e (tegyük fel a nagy Ő) a párod mellett sétálni az utcán? Gondolkozz el rajta és okosan cselekedj!

2008. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Közben legalább 3-szor jött előváladék (ha jól érezte magát a srác).

De nem túl nagy az esélye.

2008. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna igen, az előváladékban is lehet spermium,és az szeretkezés közben bármikor jöhet.A megszakításos módszer nem a legbiztosabb módja a védekezésnek. Sajna az elsőt én is így csináltam,de aztán időben észhez tértem és bevettem egy 72 órás tabit.Neked is ezt ajánlom,ha még nem csúsztál ki az időből.Nincs rá túl sok esély ,hogy terhes maradtál,mert ha csak a hónap végén kell menstruálnod,vszeg peteérésed sem volt,de az spontán is megtörténhet...úgyhogy jobb a biztonság.Inkább most egy tabletta,mint később egy abortusz!Ja és legközelebb mindenképpen védekezzetek! Sztem neked még korai lenne a fogamzásgátló, úgyhogy talán a gumi lenne a legjobb megoldás :)
2008. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi nagyon a valaszokat...de meg szeretnem tudni h az elovalladek mennyire veszelyes?...es ha azelott egy hettel jart le a menstruaciom, milyen eselyeim vannak egy terhessegre?
2008. szept. 5. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előváladék is épp elég "veszélyes". Ha nem akarsz gyereket, márpedig gondolom 15 évesen nem ez a célod, akkor ne engedd a barátodnak, hogy gumi nélkül közeledjen. Most pedig menj el szépen a nőgyógyászhoz, és biztos, ami biztos, írass fel 72 órás tabit.
2008. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Előváladékkal 0 az esély h terhes legyél. Divat ijesztgetni ezzel a lányokat, de gond csak azzal lehet, hogy ha mégis beléd élvez. Ugyanis kell egy minimális spermaszám a megtermékenyüléshez.
2008. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem levében - inkább itt válaszolok: biztos mást is érdekel.


Az előváladék eléggé hatékony tud lenni - HA éppen peteérésed van (ami akár rendkívüli is lehet, ha olyan jó volt az aktus) - meg HA egyébként is könnyen esel teherbe, stb.


De közel sem olyan hatékony, mintha egy nagy adag spermával telibe talál. Én azt mondanám, hogy negyedannyi az esélyed, mint egyébként... de ezt nem lehet pontosan megmondani. És előváladék többször is jöhet egy alkalommal - minél többször jön, annál hatékonyabb lesz. Ki is próbálhatod mindezt, ha kívül, a kezedbe veszed a dolgokat :-)


Mindenesetre ebben a módszerben ne bízzál. MINDIG védekezni kell, ha nem akarsz gyereket.

2008. szept. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de iszonyatosan felelőtlen és naiv vagy. Szerinted minden férfi uralni tudja magát egy nő puncijában? Hát nem. A legtöbb férfi előbb utóbb elkövet valami baromságot, hidd el, sőt, lehet hogy utána el sem mondja neked, nem ritka az ilyen. Tegyél egy szívességet magadnak és a jövőben soha ne feküdj le senkivel óvszer nélkül.
2008. szept. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!