Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a gyógyszert.9kor szoktam bevenni, és balhé volt itthon, így akkor csak kinyomtam az emlékeztetőt, és tovább koncentráltam a problémára. Most vettem be 22.45kor. Ennyi belefér?

Figyelt kérdés

Ez ha jól tudom nem nagy késés. Akkor ez azt jelenti, hogy megszakításosan kedd este együtt lehetek a párommal? Jól tudom ugye?

Csak megerősítést kérek, eléggé pánikhangulatban vagyok, nem emiatt, de így emiatt is pánikolok. Ne szóljatok le légyszi:)


2009. jan. 24. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudni milyen tabid van, elsősorban annak a tájékoztatóját kövesd.


Nálunk volt, hogy mercilont 2 órával később vette be a lány és annyi a tájékoztató szerint is belefért.

Ha pedi megszakítjátok, akkor gyakorlatilag tényleg nulla az esély bébibummra :)

2009. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Lásd betegtájékoztató!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12 órán belül pótolva NINCS GOND, azon túl, csökken a hatás! Csak el kéne olvasni azt a pár ide vágó sort!

2009. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy oltást nem kérek. Elolvastam, Belarát szedek, 12 órán belül kell pótolni. Csak kicsit ki vagyok bukva más miatt, és emiatt szeretnék ebben is megerősítést. Gondolom hogy a másfél óra nem nagy eltérés, de azért biztosra megyek, megkérdezem. Tudom, sok ilyen kérdés van, utánanéztem, elolvastam mindent, de most ezt muszály volt kiírnom.
2009. jan. 24. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
És jól is tetted!
2009. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfelejtette bevenni a Belara filmtablettát:

Ha elfelejtette bevenni a filmtablettát a szokásos időben, akkor azt 12 órán belül pótolja. Ebben az esetben egyéb védekezés nem szükséges és a szokásos módon folytathatja a Belara filmtabletta szedését. Ha a filmtabletta pótlás 12 óránál hosszabb idő múlva történik, akkor a Belara filmtabletta fogamzásgátló hatása már nem biztosított. Ebben az esetben azonnal vegye be az elfelejtett filmtablettát és a következő filmtablettát a szokásos időpontban. Ilyenkor azonban a következő 7 napban egyéb védekezést

(pl.: kondom) kell alkalmaznia. Ha ezalatt a 7 nap alatt fogy el a gyógyszer azonnal vegye elő a következő Belara csomagot és abból folytassa megszakítás nélkül (7 napos szabály). Ha a következő csomagot is elhasználta és menstruációja nem jelentkezik, akkor végezze el a terhességi tesztet.

2009. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Gondoltam h tudod a 12 órás dolgot, de pont a megerősítés miatt írtam le az én valós élményemet. Nyugi :) nem leszóltak, csak vki nem tudja felfogni milyen ijesztő lehet ez.


A lényeg, mehet az aktív szerelem!

2009. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:) Rendes vagy:) Megnyugodtam:)

És köszi mindenkinek, aki megnyugtatott, és nem nézett hülyének. Nem vagyok hülye, meg tényleg elolvastam, csak magamnak nem tudok hinni. Hülyeség, de így születtem:)

Köszi a válaszokat:)

2009. jan. 24. 23:14
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi, 12 óra a limit.addig minden oks.
2009. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!