Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal..minden rendben ment használtunk óvszert..csak annyi a baj, hogy szűz volt még és nagyon félek hogy elronthatott valamit és ezért teherbe estem.a napokban fájnak a melleim. ma reggel spontán szédültem és hánytam is viszont iszonyú hasgörcsök mellett az éjszaka megjött a menstruációm is. van okom aggodalomra? előre is köszönöm
2010. dec. 28. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek semmi gond nincs. ráadásul ha megjött pláne nincs. a melled fájása a menstruáció egyik előjele is. Nem kell aggódnod, de ha kételyeid vannak akkor egy hét múlva vegyél egy tesztet. :)
2010. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, h elronthatott valamit. :)
2010. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sasna ***** válasza:
igen, lehetséges.. de akkor kevesebb vérzés van, pl. csak 1-2 napra jön meg.. azt pedig észrevettétek volna, ha kiszakad.. ugyh nem rontott el semmit.. esetleg csinalj 1 tesztet..
2010. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat..aranyosak vagytok :)
2010. dec. 28. 15:55
 5/9 anonim válasza:
56%

Én nem akarok senkit elkeseríteni, de minden esélyed megvan arra, hogy terhes legyél, ha az én példámat vesszük figyelembe. Ugyanis velem édesanyám úgy maradt terhes, hogy fogamzásgátlót szedett, óvszert használtak, majd 9 hónapig menstruált velem megszokott mennyiséget, megszokott ideig.

Mindenkinek az a véleménye, hogy ez lehetetlen, de bizony nem az. Továbbá mindenki azt szokta kérdezni, hogy miért használtak óvszert, ha közben fogamzásgátlót szedett? A válasz egyszerű: betegségre antibiotikumot szedett, ami gyengíti a fogamzásgátló hatását, és mivel nem szeretett volna gyereket úgy döntöttek jobb a dupla védelem. Az óvszer nem szakadt el, velem mégis teherbe esett, és ezt követően a 9 hónapot mindenféle változás nélkül menstruálta végig, ahogy a családunkban eddig minden nő.........

2010. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát már ne is haragudj de akkor ott anyukád rontott el valamit keményen vagy az aki teherbe ejtette. Gondolkozz már. Fogamzás gátlónál majdnem 100 % védettség van + az óvszer. Értem én, hogy antibiotikumot szedett de az SEM szünteti meg a fogamzásgátló hatását max gyengíti és azt sem mindig de ezt aláírom, hogy ha mégis gyengítette akkor lehet terhes valóban de mivel ott volt az óvszer... Szóval ha nem szakadt ki a gumi és nem cseszte el anyád a fogamzásgátló szedését akkor őt bizony megszállta a szentlélek ;)
2010. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ezt elírtad.. mostmár 100% hogy veszek egy tesztet és megbizonyosodom az igazságról.. :) igaz eléggé gáz a helyzet mivel 16 éves vagyok
2010. dec. 29. 12:13
 8/9 anonim válasza:
68%
Ha elkezdték az aktust gumi nélkül, akkor nem lehetetlen..... előváladékból is lehet gyerek.......
2010. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
hát ha volt pár "gyenge" pillanatotok kedves kérdező akkor bizony lehetsz terhes de nem sok az esély rá de lehet.
2010. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!