Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció terhesség alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Évekig szedtem fog.gátlót, pár hónapja hagytam abba, és azóta teljesen össze-vissza a ciklusom. Előző hónapban 40 napra jött meg, most meg 45re. Elkezdtem aggódni, h lehet h közben terhes vagyok? Nem is olyan sok a mennyisége mint régen, meg nem is fáj annyira. Viszont kb egy hétig fájdogált mindkétszer a hasam mielőtt megjött volna. Mi lehet velem?
2011. szept. 2. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lenne más tünete is a terhességnek. Lehet, hogy valami más problémád van. szerintem fordulj nőgyógyászhoz.
2011. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok a biológia professzora, de remélem nem gondolod komolyan hogy terhes vagy és közben menstruálsz.... Vagy ez tényleg felvetődött benned?
2011. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki menstrual terhesseg alatt. Anyukanak is megvolt, meg 3 honapig, mikor en mar befeszkeltem magam.(:
2011. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elozo, csak elkuldte:

Tehat, anya meselte, hogy neki ugy volt, h nem rendes csak ilyen egy-ket napig tarto, es pecsetelo verzese volt, akkor sejtette, hogy vagyok.(: Menj dokihoz, az a legbiztosabb.

2011. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerencsére egyéb tünetet nem észlelek magamon, se émelygés, se fáradtság, a mellem nem duzzadt meg, hasam nem keményedett meg, szóval semmi. orvoshoz nehéz elmennem, mert hétfőtől az egyetemen kell lennem, ami másik városban van, mint ahol lakok, úgyh nem tudok azonnal eljutni, de mindenképp tervezem.
2011. szept. 2. 10:17
 6/8 A kérdező kommentje:
már 4. napja tart, és néha barnás, de most pl. élénkpiros színű. azt olvastam, h terhesség alatti vérzés nem szokott élénkpiros lenni, mindig csak barnás. akkor most megnyugodhatok?
2011. szept. 2. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csinálsz tesztet?

A fogamzásgátló abbahagyása után nem mindenkinek áll vissza a rendes ciklusa.Nekem például soha többé nem jött meg magától csak orvosi segítséggel.Te szerencsés vagy,hogy legalább vérezgetsz,bár ezt nem nevezném menstruációnak.A 40 és 45 napos ciklus sem normális,érdemes elmenni a nőgyógyászhoz és komolyan imádkozni,hogy visszakapd a fogamzásgátló előtti ciklusodat!

Mindent megadnék,ha én is visszakaphatnám!

2011. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt terhességeim alatt sex-közben összemaszatolódás, de nem mentem vele orvoshoz. mindig el is múlt egy órán belül.
2013. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!