Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eddig óvszerrel szexeltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig óvszerrel szexeltünk, de még az elején vagyunk, úgy érzem. 3 hónapja próbálkozunk. Miért fél nagyon a barátnőm?

Figyelt kérdés
Eddig még csak az óvszerrel próbálkoztunk! A barátnőm mindig fél, hogy teherbe esik, kiszakad a gumi. És ezért nem tud megnyílni szex közben. Szorong és nem tudja teljesen átélni magát. Teljesen biztonságban akarja érezni magát. Fogamzásgátlót nem nagyon akar szedni azt állítja, hogy sok mesterséges hormon van benne amitől kiszőrösödhet stb stb... A másik a hüvelykúp amit még talán érdemes lenne kipróbálni. Viszonylag nem drága egyik sem, de ha nem változtatunk a mostani álláson, lehet hogy a kapcsolatunkba kerül. Aki tud a fogamzásgátló-tablettákról többet, az kérem írjon. Tapasztalat stb. Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. jan. 20. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem fogd kézen a barátnőd és menjetek el a nőgyógyászához (ha van). Ha nincs, keressetek egyet. Egyáltalán nem gáz, ha te is elkíséred. Nem is értem, férfiak miért tartják olyan cikinek ezt. Az orvosnál jobban senki nem tudja elmagyarázni nektek a tablettákat.
2008. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Légy türelmes és segítsd át ezen a nehéz helyzeten a barátnődet. Szerintem megnyugtató lenne számára a tudat, hogy ha a védekezés mellett mégis jön a gólya-áldás, akkor számíthat rád. Ez legalább olyan megnyugtató lenne neki szerintem, mint a hüvelykúp.


Ha végképp nem megy, térjetek visszább egy lépcsővel. Pettingeljetek sokat, hátha akkor megszabadul a terhesség rémétől, és eljesen el tud lazulni. Kereshettek szexológust is, hátha ő tud adni jobb ötleteket. Bár nem tudom, ezt a dolgot éezteted e vele, hogy ha ez a szexuális problémátok nem oldódik meg, akkor az a kapcsolat végét jelentheti??? Mert most arra gondolam, hogy ha nekem mondaná a férjem: Lazulj már el asszony, különben elhagylak!! Hát, én se nagyon tudnék lazulgatni....

2008. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam olyan 20 éves koromig.Rettegtem a nemkívánt terhességtől.A tabi kicsit oldott a feszültségen,de akkor is voltak parás pillanatok,de szépen lassan elmúlt.Egyszerűen tudtam,h nem vagyok érett egy gyerekre,abortuszt sem szeretnék...

Aztán egyszercsak beütött a krach,és tabi mellett is babás lettem.10ezerből 2-3 esik teherbe,most olyan 4ezer nő megnyugodhat:)De még mindig a tabi a legbiztonságosabb.

A kiszőrösödős hormonos meg már nem igaz.Nem abban a korban élünk,amikor egy fogamzásgátló annyi hormont tartalmaz.A mai tabik,jóval kevesebbet,különösen a drágábbak,de 3havonta 10ezer Ft még mindig nem olyan drága,mint egy gyerek.

A hüvelykúp pedig nem biztonságos még annyira sem,mint az óvszer.

Szerintem menjetek el egy dokihoz,vannak tiniambulenciák,és beszéljen egy szakemberrel,tőle mindent kérdezhet.

2008. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasd meg a barátnődet, hogy a fogamzásgátló tabletta a legbiztonságosabb! És a mai tabletták már nem tartalmaznak annyi hormont, hogy megszőrösödne stb. Ha rendesen szedi, akkor nem lehet semmi baj! Szép lesz az ember bőre tőle, és nem utolsósorban mindig tudni fogja, hogy mikor kell megjönnie a mensiének (én 4 éve szedem és nekem órára pontosan mindig ugyanakkor jön meg). Ez a legbiztonságosabb módszer, szerintem megér 3 havonta 5-8 ezer Ft-ot, hogy önfeledten élvezhessétek a szexet!

Sok sikert!

2008. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

az én párom megtanult védekezni helyettem! /férfi/

évek óta müködik!

mindenhol azt hallom és olvasom, hogy a nő védekezzen, rendben- a felelősség 50%-a az ővé is de a férfié is szintúgy..

ha nem akarod, hogy a kapcsolatod tönkremenjen tegyél te is érte..

miért mindig a nőre háritják a felelősséget?

2008. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!