Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15éves lányomnak tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15éves lányomnak tudtok foggátlót Ajánlani? Másik lányom 16éves kora óta Mercilont szed és jó

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
27%
basszus anya muszáj mindig beégetni?:S:S:(:(:(
2010. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

Elmebeteg válaszolók! (Akinek nem inge, ne vegye magára!)

Régen 16-17 évesen már anyák voltak az asszonyok Magyarországon! Volt vagy tizenakárhány gyerekük (de legalább 6-7)! Dédnagymamákra gondoljatok! Kérdezzétek meg, hogy hányan voltak testvérek a nagyszüleitek nagyszülei! Akkor Ők mind egy szálig k.rvák voltak, igaz??

Nem azt mondom, hogy manapság elfogadott, ha egy lány 15-16 évesen nemi életet él, mert hú, most már csak 35 évesen kell szülni egyetlen gyereket, aztán sírni, hogy fogy a nemzet!

Vannak olyan 15 éves lányok, akik viselkedésben, kinézetben egy kb. 12-13 kislányra hasonlítanak inkább. Vannak olyanok is, akikre kapásból rámondanám, hogy 20 éves. Van, aki megérett ebben a korban a szexre, van, aki nem. Van, akinek van ebben a korban szerelme, van, akinek nincs.

Az a 15-16 éves, aki testileg, gondolkodásilag megérett a testi kapcsolatra és van hozzá megfelelő partnere, akit nem egy pár hete ismert meg, az már miért ne szexelhetne??? És ez az Anya, aki ügyel rá, hogy minden rendben legye, ne érjen senkit váratlan meglepetés, az miért szidni való?

Én egy rendes, tisztességes, felelősségteljes anyának tartalak kedves kérdező és nőgyógyászt javaslok szintén, mivel itt több a rosszindulatú válaszoló, mint a normális...

Jaa, és beszéljetek inkább a 17-18 évesen már 3 gyerekes cigány lányokról! Na, az megérne egy pár vitát!!!

2011. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem a tabletta a megoldás. Most jó hogy nem esik teherbe, de ha 10 év múlva szeretne babát, csak nem jön össze mert bezavart a tabletta ti mit mondanátok neki?

Én 17 éves koromtól szedtem fogamzásgátlót és 30 évesen estem teherbe orvosi segítséggel, mert nem volt rendes peteérésem. A doki szerint lehet, hogy a korai gyógyszertől.

Tudom, hogy most kisebb hormontartalmúak, de a hatásuk ugyanaz.

"Az agyalapi mirigy FSH (tüszőserkentő hormon) és LH (sárgatest serkentő hormon) termelését gátolva megakadályozza a petesejtet tartalmazó tüsző érését és az ovulációt, gátolja a petesejt méhnyálkahártyába való beágyazódását, és a korai terhesség megtartásához elengedhetetlen sárgatest működését."

2011. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valóban korai a tabi.. (már egy korábbi válaszoló vagyok..) De! Nézd.. a mostani tabik valóban kevesebb hormont tartalmaznak, és a mája miatt is és a későbbi teherbe esése miatt is szokták szünetelteni a tabit, min. fél évre! Pusztán azért, hogy a szervezete pihenni tudjon, a mája regenerálódhasson és stb.stb! Én is 17 vagyok, nekem elsősorban az arcom miatt írt fel a doki tabit, na meg az állandó kapcsolat miatt. De szerintem jobb a tabi, mint az, ha esemény utániért szaladgál, mint egy másik kérdésnél egy csajszi.. 2 hét leforgása alatt 2 esemény utáni! Az jobb!? Esetleg az abortusz!? O.o :S Szerintem egyik sem! Az idióta válaszokért pedig csak annyit.. nem kérte senki, hogy írjatok!

Én Lindynette.t szedek, de mivel ezek a tabletták vénykötelesek, így muszály elmennetek egy orvoshoz! És nem pedig ilyen-olyan oldalakon nézelődni, hátha van vkinek eladó tabija, mert nem aktuális már neki.. stb!

2011. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo! Orommel olvasom, hogy nem csak nekem van ilyen nyitott anyukam. Anno mikor 16 voltam, volt egy komoly kapcsolatom, es mikor eloszor nalunk aludt a fiu, anyu megjegyezte: "ha kell Olyan (igy :) ), akkor a komodban talalsz a felso fiokban..."

A tablettat szemely serint nem javaslom, mert rengeteg problemam lett tole, meg ugy is, hogy verkeppel irtak fel. Ezzel nagyon vigyazzatok, mert az alakulo hormonhaztartast tonkrevaghatja, amibol rengeteg problema lehet.

Pl Lindynette 20: eroteljes szorosodes a test egesz feluleten, Mercilon: szintugy, leallaskor 4 honapig nem menstrualtam, Diana 30: nekem allergiam jelentkezett tole, egesz testemen voros foltok, sebek voltak. Unokanoverem is szedett valami tabit anno, 35 evesen sikerult teherbe esnie azt hiszem, tobb, mint 10 lombik beultetes utan, igaz, most harmas ikrei vannak, de akkor is...

A tabival vigyazzatok nagyon. De nodoki biztosan okosabb, mint en, menjetek el hozza. (A fentiek miatt inkabb magandokihoz jarok, megeri, mert legalabb rendesen foglalkozik velem.)

2011. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

nem egészséges DE:

-1el több védekezési módszer

-beállítja a menstruációt

-hormontartalma miatt csökkenti a méhnyakrák kialakulásának kockázatát

VISZONT:

-15 évesnek kicsit túl fiatal

-hogy működjön mindííííg minden körülmények között(:D) ugyanakkor kell bevenni

-azért kicsit drágább is a kotonnál

-és hormon van benne

2011. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"beállítja a menstruációt "

Ez órási nagy tévhit. Nem állítja be. Sőt, szedés alatt a nő nem menstruál, hanem megvonásos vérzése van. Nem rendbe teszi a ciklust, hanem KIKAPCSOLJA, és csinál egy mesterséges ciklust.

Ezért is veszélyes ilyen korban. Még ki sem alakult a normális hormonrendszer, meg a megfelelő peteérés, de már leállítják. Aztán mikor később abbahagyja, akkor félő, hogy nem lesz peteérése.

2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
hihetetlen bunkó válaszok érkeztek. Igazán rendes anyuka a kérdező, és felháborító, h. a lúzerek akiket 15-16 éves még nem kívánt meg senki, itt éli ki magát (elnézést a kivételtől, és most a bunkókhoz szólok)Találomra nem ajánlott fogamzásgátlót szedni, és szerintem is ink gumi. De ennyi idősen én biztos nem szednék.
2011. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
61%

"Azok az emberek akik szerint ez helyes jelezzék kérem lakhelyeiket!

BP. I-VII. Nem kóser"

IV.


Régen a néger volt a tulajdon, most a gyerek az. A négerek kicsit szervezettebben tudták megoldani, de mikor hallom hogy kiskorú lelőtt x útjába kerülő tanárt, az ilyen emberekre gondolva egyet tudok érteni vele, és sajnálom hogy nem volt több töltény.


A kérdésre válaszolva 18-20 év alatt hormon nem javasolt, jó minőségű gumit pedig nagykerbe nagyon olcsón lehet venni. Ráadásul a gumi a betegségek ellen is véd!

2011. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
73%

Jézusom! Ennyi ostoba embert.

"Nem kéne kefélni mindenkivel."

Senki nem mondta, hogy mindenkivel kefélt. Régen már volt, akinek 17 évesen gyereke volt, nem is egy. És még a mai világra mondják, hogy sok a fiatal anya. Lehet, hogy sok, de régen se volt kevés. Amúgy legalább védekeznek. Az még nem jelenti azt, hogy mindenkivel kefél. Az anya aggódhat, ezért szedet fogamzáskátlót, mert lassan le fognak valakivel feküdni, inkább örülni kéne, hogy nem 12 éves korukban tették meg. Mert már az se valami ritka. Erre rögtön k*rvázzák az embert és a lányait. Sugárzik az értelem. Legalább törődik a lányával. Aztán ki tudja mit csinálnak a ti gyerekeitek, amikor nem vagytok velük. Nem tudhatjátok ti se. Legalább elővigyázatos és ha arra kerül sor, hogy a lánya lefeküdjön a barátjával, akkor biztosra megy. Ettől még nem k*rvák.

Tessék most lehet szidni, mert ilyenkor álltalában azt tudnak egyes emberek. Tisztelet a kivételnek. De nem egyszer volt olyan, hogy egy ilyen vélemény miatt ostoba emberek ismertség nélkül engem is k*rváztak. Csak mert nemtetszik nekik, hogy valakinek van más véleménye is.

Mellesleg ezt mind 17 éves fejjel írtam, szóval arra se vagyok kíváncsi, ha azt írjátok, hogy taknyos vagyok, mert ahogy elnézem sok fiatalnak sokkal több esze van. Akinek nem inge, ne vegye magára.


17/L

2011. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!