Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 honapig szedtem fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 honapig szedtem fogamzásgátlot. Most habba szeretném hagyni. Lesz valami mellék hatás utánna?

Figyelt kérdés
igazábol azért szeretném abba hagyni mert 16 éves vagyok,és félek ha sokáig szedem rendszeresen, akkor valami bajom lesz...csonttörés meg ilyenek..késöbb... tudom korán kezdtem el szedni, de most ha abba hagyom rosszabb mint ha nem? nagyon felborul a hormon háztartásom?
2009. jan. 28. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Összekavarodhat a ciklusod. Előfordul, hogy össze-vissza vérezgetsz, vagy egyáltalán nem jön meg hónapokig. Változó.
2009. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen kerdes van itt, olvass vissza.
2009. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én nem szeretnék keresgélni! én az itteni válaszomra szeretnék választ kapni! köszönöm
2009. jan. 28. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

szia!

én 1 évig szedtem fogamzásgátlót, miután abbahagytam, a ciklusom teljesen tropa lett. Vagyis másfél vagy 2 havonta jön meg, nagyon rövid ideig tart és sokszor nagyon fáj a hasam ebben az időszakban. A bőröm teljesen kipattogzott, és a szőrnövekedésem is dúrván megindult. Már több, mint fél éve nem szedem, a bőröm rendbejött azóta, de a menstruáció azóta sem állt be, nem normális, hogy 50-60 naponta jön meg. :S

2009. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is abbahagytam egy időre. Nekem semmi bajom nem lett, utána csak annyi, hogy kb 1 hét késéssel jött meg. De ez egyéneneként változó azt hallottam.
2009. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jan. 28. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom honnan szedted ezt a csonttörést ez hülyeség, ha abbahagyod felborul a háztartásod, minden összekavarodik.

Én nem hagynám abba a szedést a helyedben, de te tudod h inkább védekeztek majd gumival ami kevésbé fog téged megvédeni a gyerektől vagy inkább szeded ezt amitől semmmi bajod sincs. Én 6 éve szedem és még egyszer sem hagytam szünetet, bár tudom h ajánlatos lenne, de azért nem fogom abbagyni h boruljon minden...

22 L

2009. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciklusod fog változni. de ha most abbahagyod akkor min1 év legyen mig elkezded újra.
2009. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szia! nem hiszem hogya fogamzásgátló ártani fog neked ha nem hagyod abba. már nagyon kvés hormont tartalmaz. én ismerek sok olyan lányt akik már 13 14 éves koruk óta szedik a tabit, mert problámájuk volt a menstruációval. és most már 20 évesek és nincs semmi bajuk. és amikor majd gyereket szeretnének, bele fog telleni egy-pár hónapba míg terherbe nem esnek.
2009. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!