Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el fog. gátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el fog. gátlót szedni a menstruációm első napján. Semmi különös nem volt de a szokottnál kicsit jobban vérzek és most az 5. ik napon mintha enyhe hasmenés tört volna rám (bugyorog a hasam). Ez "normális"?

Figyelt kérdés
novynettet szedek semmi más bajom nincs szinte megsem érzem az egészet de ált 6 nap alatt lemegy az egész és most úgy nézem ez legalább 7 napig fog tartani. gondolom a hormonok miatt. a hasbugyorgással nincs baj biztosan felszívódott már a tabi,de ha nem, és várok a második levél szedéséig -addig gumival védekezünk- akkor ugye nem lehet baj? tehát ha az első levél szedésénél esetleg egy "kiesett"?
2009. jan. 28. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A tabi elvileg első beszedett szemtől véd (ebben én mondjuk nem hiszek...), de én a két hetet megvártam vele. Valaki pedig az első levelet végig szedi és csak utána csinálja kiegészítő védekezés nélkül.

Ha pedig egy "kiesik", akkor utána 7 napig kell kiegészítő védekezés.

Tehát nem lesz baj, nyugi:)

2009. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!