Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitöl lehet ez? Ételallergiám...

Mitöl lehet ez? Ételallergiám lenne a fogyókúrától? Normális ételtöl hasmenés?

Figyelt kérdés
Alapjáraton semmi gond nem volt az emésztésemmel.Kb 1éve neki álltam fogyókúrázni,le is ment a kivánt súly.30kg.A lényege az volt hogy semmi cukor,semmi szénhidrát.Szó szerint semmi.Miután lefogytam,"súlytartó" diétán vagyok.Vagyis heti 1-2 nap becsúszik valami "normál" kaja,amúgy továbbra is cukor nélkül,liszt nélkül kenyér nélkül étkezek.Mikor diétásan étkezek,ezt úgy kell érteni hogy ugyanúgy csak soványhúst eszek,fözelékeket liszt nélkül,szóval nem zöldségeken élek csak,akkor nincs székletem max xsak hetente 1x-2x.Mihelyt rendes ételt eszek,tegnapelött pl sertéscomb szecsuáni mártással,meg sajtos kifli,akkor egyböl van székletem.Ez nem is lenne gond ha nem csak tegnap 8szor lett volna.Este kakaóscsigát ettem,2picit,és még este mentem wc-rw ma reggel megint avval kezdtem!Mitöl lehet ez?
2011. febr. 22. 08:30
 1/2 anonim válasza:

Nagy eséllyel attól van, hogy a fogyókúra alat elszokott a szervezeted a normális ételtől.

nézd meg ezt az oldalt: [link]

2011. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha diétás kaja alatt sovány husit, tojást, túrót stb értesz (esetleg sajt felvágott stb) abban NINCS élelmi rost.

Az élelmi rostok növelik a székleted térfogatát. Ha pl. egy nap csak párolt husit, tojást ennél, (meg ne csináld, csak tegyük fel) hát másnap lehet tényleg nem lenne székleted. Ezért kell TK KENYÉR, és nem sajtos kifli vagy kakaóscsiga...

Tk kenyér, barnarizs, sok zöldség, gyümi -> sok rost. Így lesz székleted. Picit csökkentsd le a sok husi, sajt, tojás túró felvágott mennyiséget, térj át kb. 1 hétre arra h sok zöldséget gyümit eszel és rögtön rendeződni fog a dolog.

2011. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!