Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a mai napon véletlenül 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai napon véletlenül 2 szem gyógyszert vettem be akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tiszta időzavarban vagyok.Azt hittem,hogy ma péntek van és gyorsan bevettem a pénteki adag tablettámat is. De akkor most mit kell majd csinálnom,hogy minden oké legyen? Csúsztassam naponta pár órát a többit addig amíg egyenesbe jövök,vagy szedjem mintha mi sem történt volna és egy nappal előbbre kerül majd a menstruáció? Szerintetek?
2011. jan. 6. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
háát hívd fel holnap a nődokidat az a legbiztosabb!!
2011. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez rajtam is kifogott.:(
2011. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neked gond lenne, hogy egy nappal előbbre kerüljön a menstruációd, akkor told el a bevételét, ha nem zavar, akkor meg folytasd ahogyan eddig is szetted. Egyikből se lesz gond.
2011. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a betegtájékoztató nem ír ilyen dolgot,hogy ebben az esetben mi a teendő. Annyit ír csak ,hogy semmi bajom nem lesz tőle ha többet vettem be legfeljebb hányás meg ilyesmi.Talán az eltologatást választom mert már megszoktam,hogy melyik napon hányadik szemnél tartok.Soha ilyen még nem volt ,hogy bekavartam volna magamnak.
2011. jan. 6. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos de én a helyedben úgy csinálnám,hogy ugyanugy szedném tovább a tablettát. Ma is bevenném (amit tegnap bevettél) és ugyanugy szedném tovább! A hét nap szünet alatt meg fog jönni a vérzésed,a 8adik napon kezdheted az uj levéllel,és minden mehet a megszokott módon. De azért hívd fel az orvost!

Majd írj ,hogy mit mondott!

2011. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
vegyél még rá vagy kettőt!
2011. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abetegtájékoztató értelmezése szerint szedd tovább, mintha rendesen vetted volna.
2011. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom felhívni az orvost sajnos mert csak kedden meg szerdán van rendelése. Csak a rendelő számát tudom. Minden nap 2 óra körül szoktam bevenni de tegnap este 7-kor a frászt hoztam magamra,hogy elfelejtettem és ezért vettem be a másikat:( Most azt csinálom,hogy ma 11 -kor tehát tegnaphoz képest 4 óra csúszással beveszem a soron következőt és holnap megint pár óra késéssel az azutánit. Az meg már holnaputánra fog esni hajnalra.Elvileg 3 nap múlva megint a rendes időben tudom bevenni.Nincs jobb ötletem.Tegnapelőtt szeretkeztem a párommal de most pár napig óvszerezünk majd.És reménykedem,hogy nem lesz gondom a tegnapelőttből.
2011. jan. 7. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
15:08 as vagyok,nyugodj meg nem lesz semmi baj!
2011. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!