Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hormonmentes fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hormonmentes fogamzásgátlót ismertek? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Hormonmentes fogamzásgátló? Napelemes zseblámpa? Vízhatlan törölköző? ...


Az egyetlen "hormonmentes fogamzásgátló" ami megfelelő százalékban véd, az az óvszer.

2011. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormonmentes fogamzásgátló nincs, csak csökkentett hormontartalmú.
2011. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koton
2011. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

"Hormonmentes fogamzásgátló? Napelemes zseblámpa? Vízhatlan törölköző? ... "


Tudod minden olyan dolog "fogamzásgátló", amely csökkenti a fogamzásnak az esélyét. Szóval nem csak a tabletta...kicsit el vagy tévedve.


Kérdező:

- óvszer

- pesszárium: csak spermiciddel együtt ajánlott

- spermicidek: csak pesszáriummal vagy megszakítással együtt ajánlott

- spirál: csak olyan nőknek, akik már szültek

- elkötés: nyilván csak idősebb korban, több gyermek után

- megszakítás: önmagában elég szar, nem ajánlott, ha nem akarsz babát

- "természetes" módszerek: naptármódszer, hőmérőzés, cervixnyák figyelése: egyik sem vmi megbízható, max kiegészítésként ajánlott

2011. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 13:49


Ugyanazt írtad le amit én, annyi különbséggel, hogy szépen kihagytam a felesleges felsorolását az olyan eszközöknek, amelyek labdába se rúghatnak a fogamzásgátló tabletták mellett, amelyek mind hormontartalmúak!

2011. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem szedek tablettát és sosem voltam terhes. Óvszert használok, semmi pénzért nem venném a számba azt, ami elveszi a nőiességemet.Szóval az óvszer a legjobb, a nem kívánt terhesség mellett a nemi betegségektől is megvéd. A pesszárium spermiciddel sem rossz. A sima spermicidek, pl. Pharmatex szerintem egyáltalán nem rosszak, de kell hozzájuk egy bizonyos gyakorlat is,a kezdők hiába nem buták, nem tudják használni, ez csak gyakorlott pároknak való. A megszakítás és egyéb természetes módszerek pedig csak olyan összeszokott pároknak, ahol nem lenne tragédia, ha várandós lenne a hölgy. A spirált elvileg már felteszik nem szült nőknek is, de ugyanúgy nem ajánlott szülés előtt, bár ez visszacsinálható, ellenben létezik a végleges fogamzásgátlás, ez visszafordíthatatlan és ráadásul nagyon drága,viszont az előző abban tévedett, hogy csak olyan nőknek csinálják meg, akik szültek. Nem igaz, 18 felett megcsinálják, de éves procedúra és tényleg egy egész életre szól.
2011. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!