Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mondanátok pár hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok pár hormonmentes fogamzásgátlót? Ezek mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés

Nyárra tervezzük az első alkalmat a barátommal, gumit nem szeretnénk használni, sem tablettát.. Esemény utánit főleg nem.. Eddig nuvaringen gondolkodtam, az mennyire megbízható?

Leginkább megbízható és hormonmentes védekezést szeretnék.. Előre is köszi! :)


16/L


2009. jún. 14. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

coton 97% kb

naptármódszer

hőmérőzés

hüvelyváladék vizsgálata

ezek a természetes fog.gátló módszerek, ezek közül is a koton a legbiztonságosabb, mert a többinél nincs védekezési eszköz közvetlenül

2009. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen biztonságos hormonmentes fogamzásgátló alternatíva neked a gumi.


Amúgy a nuvaring hormontartalmú

2009. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp használjatok valami eszközöset.

A naptár módszer, megszakításos, hőmérős nagyon nem megbízható, anya is naptárossal esett teherbe..megszakítással meg 50% esélye van,hogy teherbe esel.

Valami spermaölős síkosítót, vagy hüvelykúpot használjatok, és amellé megszakítást. Pesszárium meg elég bajos...tehát nem a legjobb.

2009. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a nuva hormontartalmű, csak eddig ez tűnt a legmegfelelőbbnek..

Vélemény a Pharmatex hüvelytabiról/hüvelykúpról?

2009. jún. 14. 18:10
 5/10 A kérdező kommentje:
*ú :D
2009. jún. 14. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
patentex oval kúp+ megszakitás= szuper!
2009. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok: igen,használhatsz pharmatexet is.

De lehet pesszárium is +zselé és akkor nem kell megszakitani. De utóbbi esetben a termékeny napokat hagyjátok ki!

2009. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nuvánál lehet megszakítás nélkül is ?
2009. jún. 14. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex hüvelytabletta/kúp? Szerintem jó csak ez a 15 perc várakozás szex közben nem olyan klassz! De amúgy hatásos, mert a terhességen kívül véd a fertőzésektől is és a barátod beléd is élvezhet. Sőt egészen mókás érzés amikor a tabletta elkezd krémesebb állagúvá válni. De én pl. azért nem használhatom, mert a barátomat csípi.
2009. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nuvaring teljes értékű fogamzásgátló, tehát igen, azzal nyugodtan beléd élvezhet a barátod.

Ja, és kevesebb hormon van benne, mint a legmodernebb tablettákba, gyk. már olyan kevés, hogy a McDonalds-os szemétbe több van.

2009. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!