Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik hormonmentes fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hormonmentes fogamzásgátlót ajánlanátok leginkább?

Figyelt kérdés
előre is köszi:)
2010. júl. 30. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Pesszárium+ Pharmatex=98%-os biztonsággal bír.
2010. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A gumit.
2010. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Szintén a gumit,ne szedj be semmit!

Ahogy a volt főnököm mondotta volt:"A mi időnkben még traktorgumik voltak,úgyhogy ti ne nyarvogjatok,a mait már észre se lehet venni!"Igaza volt!

2010. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De 15 éves vagyok és anyám nem hagy a fogamzásgátlóval békén. A gumira meg azt mondja, hogy lehet, hogy lyukas.
2010. júl. 30. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Gumit. 2 ismerősöm is teherbe esett már fogamzásgátló mellett, igaz, mindketten stabil kapcsolatban és 24 fölött, de sztem ez akkoris gáz... Plusz annyira nem is egészséges (bár komoly bajod nem lesz tőle, d sok embernél okoz ilyenolyan panaszokat).

Egyébként 8 éven keresztül szedtem tablettát, és ígyis inkább a gumit ajénlom. Még soha nem volt olyan, hogy kilyukadt volna...

Nyugodtan mutasd meg ezt a választ anyukádnak is...

Ha nem érzed biztonságosnak a gumit, használjatok mellé spermicid krémet.

2010. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm szépen. :) mindenkinek köszii
2010. júl. 31. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!