Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ennyitől nem lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ennyitől nem lehetek terhes? Már lassan 2éve, hogy szedem a fogamzásgátlót, de tegnap este ment a hasam..

Figyelt kérdés

Már lassan 2éve hogy szedem a fogamzásgátlót, de tegnap este ment a hasam (18:00kor veszem be és 18:20kor ment)

az a helyzet hogy babonás is vagyok, mert a horoszkopom azt irta 2009re hogy baba van a láthatáron.de bizom benne hogy enyitől még nem leszek terhes.A párommal tegnap ünnepeltük a 3.évfordulónkat, még nem lenne jó a gyerek,de szerinte nincs semmi baj,mert van már bennem elég hormon :D


2009. jan. 30. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos lehetsz terhes, mert 20 perc alatt nem szivodott fel es 1 tabletta bizony okozhat gondot. A megoldas erre ha 1 hetig kieg. vedekezest hasznalsz, nekem ezt mondta az orvosom, pedig en 3 ora mulva mentes a wc-re hasmenessel.
2009. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

a hasmenessel xtem olyan volt mintha be sem vetted vna az aznapi szemet. potolni kellett vna. ha jol tudom 3 oran beluli hasmenes eseten ujat kell bevenni.

nem tudom h terhes vagy-e, kicsi ugyan de fenall az eselye. ez nem igy mukodik h mar van benned eleg hormon. ilyen alapon az ido mulasaval 1re ritkabban kene szedni.

2009. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az első válaszolóval.Tényleg lehetsz terhes.Vegyél tesztet vagy fordulj orvoshoz.
2009. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak 2hetente talizunk a páromaml szoval kieg.véd.nem kell :S. Mensi után voltam maugy 1-2nappal ez valamit számít nem?
2009. jan. 30. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát csökkenti az esélyt, de a lehetőség még fent áll.
2009. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért észlények, de ha megy a hasa valakinek akkor nem az egész távozik, hanem csak az ami éppen a belek végén volt.

Ne aggódj, valószínüleg akkor még mindig a gyomrodban csücsült a tabi :) nem lesz semmi gondod :)

2009. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!