Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon szertnék már babát, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szertnék már babát, de a barátom nem akar. Hogy eshetnék töle mégis teherbe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha nem akarja akkor ne csinalj neki gyereket, lehet aztan meg elhagyna ez miatt
2011. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!!!!! Egy csecsemő két ember akaratából kell, hogy szülessen, minden babának JOGA van ahhoz, hogy szerető szülőpár várja! Nincs annál aljasabb, mint amikor egy nő hazugsággal teherbe ejteti magát, ráadásul úgy, hogy tisztában van vele, hogy a másik nem akarja. Ehhez nincs jogod!!!! Gyorsan verd ki a fejedből!


26/N

2011. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Kezdj el szedni gyógyszert és szeretkezettek nyugodtan egy darabig , aztán alj le.

Igaz hogy hátúról és aljas módon kelepcébe húzod ami nagyon nagy önzőségre vall de ha neked ez kell akkor itt a tipp.

2011. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 menta34 ***** válasza:

pl. megerőszakolod:)


Amúgy visszataszító amit szeretnél, hogy akarata ellenére ess teherbe... a végén nehogy koppanj, hogy gyerek lesz de pasi nem...

2011. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most jó ötletnek tartod átverni, még ha mindenki megpróbál is lebeszélni róla, de fix, hogy később nagyon megbánnád.

Egy gyereknek két szülő kell, egy anya és egy apa. Csak akkor szabad gyereket vállalni, ha mind a ketten akarjátok. Milyen körülmények közé érkezne szegény gyerek, meg mit szólna ha később megtudná a fogantatása körülményeit?

A másik meg, hogy a barátod tuti nagyon mérges lenne és lehet nem bízna meg benned többet, az is lehet, hogy elhagyna. Ez egyáltalán nem kis dolog, ebben dönteni nélküle nagyon nagy szemétség.

2011. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Korotok?
2011. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha ilyen aljas módon esne valaki tőlem teherbe én tuti örökre megutálnám , és sose akarnék vele találkozni .

És szerintem ezzel sok férfi így van .

Szóval ezt elöbb vedd figyelembe .

2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem tinik vagyunk már,söt...tudom ha jönne a baba akkor örülne neki,csak fél,mert neki nem volt valami jo gyerekkora és egyenlöre nem akar gyereket én meg félek hogy kifutok az idöböl :( de nagyon szeretem öt
2011. jan. 13. 15:09
 9/23 anonim ***** válasza:

Te mit tennél, ha miután teherbe estél, összekötözne és elvinne egy klinikára, ahol abortuszt hajtanának végre rajtad a dokik akaratod ellenére? A nyakába ugranál? Vagy inkább elhagynád?


Amit te tervezel tenni, az pontosan ennyire undorító és aljas tett. Ha egy icipicit szereted a párod, akkor nem teszed ezt meg vele. De úgy tűnik, hogy mégsem szereted annyira, mint amennyire írod...

2011. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és ha eltelik még egy pár év és még mindig nem akar???nekem meg már nem lehet???nemkell annyira a férfiakat védeni...ö ugyanazt teszi velem csak fordítva...
2011. jan. 13. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!