Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magyarországon lehet kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon lehet kapni ilyen óvszert? Vett már valaki? Esetleg lehet rendelni magyar oldalról?

2009. jan. 31. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Ilyenről én nem is tudtam :O


Tudom, hogy ez nem hasznos válasz, de muszáj volt leírnom!!:D

2009. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huh ilyen kéne nekem is
2009. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem nekem sincs, mint hogy nézz utána sex shopban, akár az interneten is. Vagy pedig keress rá a márkanévre, hátha lesz valami magyar vonatkozású oldal.
2009. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezzel csak 1 a baj...a leglényegesebb...ez alól nincs kiszorítva a levegő, mivel hozzá sem érnek kézzel...ok, hogy gyorsan felhelyezhető, de hol a biztonság? Én úgy tudtam, hogy ha levegő van alatta, akkor szakad...Márpedig a spermazsákot nem nyomták össze, tehát lehet alatta levegő...
2009. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit rásegítesz kézzel és összeyomod h ne legyen benne levegő.
2009. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez meg nagyon uj dolog, nezd meg a weboldalukon, ott azt irjak, most keszulnek vilagszerte forgalomba hozni, Afrikaban kaphato meg csak vagy gondolom ha irsz nekik, vehetsz online is.
2009. febr. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, de ha már kézzel kell rásegíteni, akkor semmitől se különb bármelyik másik óvszertől! Ennek meg pont az lenne a lényege, hogy gyorsan, macera nélkül felhelyezhető...
2009. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!