Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magyar, vagy magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar, vagy magyarországon gyártott óvszer van?

Figyelt kérdés

Van olyan óvszer, ami magyarországon van gyártva, vagy legalább magyar tőke (is) van benne?


Ha igen, akkor melyik az? Úgy mellesleg: Holnap után szeretkezésre kerül a sor. Milyen óvszert válasszak, amiben én is, és a lány is a lehető legjobban fogja élvezni az aktust?


2010. jún. 21. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hungaricum kellene?


Szerintem magyarország így is eléggé meg van b@szva, nem kellene még egy vödör gec.ivel is betakarni.

2010. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Óvszerben szar dugni. Beleélvezni a lányba <- annál nincs jobb. Vegyetek tabit.
2010. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A RAKO ha jól tudom magyar gyártmány. Nem rossz. De nem is a legjobb. Nem a megbízhatóságával van a gond, hanem az érzettel. Ha elsülős vagy akkor jó, de ha bírod, akkor lehet belelankad. ÜDV23F
2010. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Durex Love. Nekünk ez vált be, az összes Durextől és Lifestyle-tól sebes lett a barátom, csak a love-tól nem. Mellesleg szerintem jó is, érezni lehet mindent barátom szerint is.:)
2010. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkép használj óvszert mindegy hogy hol gyártják.
2010. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves 20:21 -es. Tabi?! Nem tabiról volt most szó,hanem óvszerről. Amúgy is írtam, hogy holnap után lesz a dolog!


Na Rakot próbáltam. Meglepően jó volt! Nem vagyok hamar elsülős fajta, de talán abban élveztem el leghamarabb eddig :) (Régen úgy volt, hogy a felhúzott óvszerek kb 20% -a nem végeztetett be, mert lehúztam, és nélküle folytattam megszakítással. Most nem akarok kockáztatni, szóval ez a dolog nem játszik)


Esetleg Rako -ból melyik lenne a jó? Vagy más márka..? (eddig még csak Durex Elite szakadt szét rajtam)

2010. jún. 21. 20:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem: a Rako 1988 -ban lett alapítva, és Belga tulajdonú. Sajnos az nem derül ki egyértelműen, hogy magyarországon gyártják-e.
2010. jún. 21. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Magyarországon gyártott óvszerben magyar tőke van, de az biztos, hogy a magyar töke van benne.
2010. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez már kérdés:D ilyen egy igaz ember gigalike!:D

a dánok is dán óvszerben dugnak, megy is a gazdaság, kövessük őket!xd

2014. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!